Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[CraftPoland Mcity][Dedykowany No-Hamachi][No-Premium][No-WL]


Gruszka1233

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

logo.png

 

 

 

 

 

onlineic.png

 

 

 

 

Serwer jest włączony cały czas!

 

 

 

 

infofj.png

 

 

 

IP: 95.143.38.16:25555

WhiteList:OFF

Zwierzęta i potwory:ON

Sloty: 40

Świetna atmosfera:ON

 

Team

 

Własciciel: domds

Admin #1: Avici

Opublikowano

Admin to 14 letni pulpet obżerający się frytkami , popijający coca cola

 

a koleś MasterNinja chce mu przylizac dupe i go wyruchac

 

Administrator wykorzystuje dzieci seksualnie gdy napiszą one tutaj pozytywny komentarz obiecując im cuboida na całe miasto

Opublikowano

Wcale nie obiecywal cuba na miasto spytal sie czy ktos doda komentarz na mpc a oni sie zgodzili a jakis kamilek go wyzywal od debili za to ze nie dal im cuba na miasto debi**u

Opublikowano

To jest najlepszy serwer w jakimkolwiek grałem !!!!!!!!!!!!!!!!

Na tym serwerze jest mnóstwo komend, działki ( admin mi pomogł dobra znalezl i za FREE !) ,wydobywanie surowcow czyli praca i z tego sa surowce na zakup towarów.

PO PROSTU ZARABISTY SERWER

GORACA POLECAM WBIJAJCIE !!!!!!!!!!!!!!! - PANUJE MILA ATMOSFERA :)

 

 

moj nick na Minecrafcie : Koksik

Opublikowano

To jest najlepszy serwer w jakimkolwiek grałem !!!!!!!!!!!!!!!!

Na tym serwerze jest mnóstwo komend, działki ( admin mi pomogł dobra znalezl i za FREE !) ,wydobywanie surowcow czyli praca i z tego sa surowce na zakup towarów.

PO PROSTU ZARABISTY SERWER

GORACA POLECAM WBIJAJCIE !!!!!!!!!!!!!!! - PANUJE MILA ATMOSFERA :)

 

 

moj nick na Minecrafcie : Koksik

 

 

 

 

P.S po dluzszej chwili grania wylogowalem sie i nie moge sie zalogowac pisze : Cant reach server dlaczego ?

przeciez ten server czynny jest 24h/7 ?

Opublikowano

To jest najlepszy serwer w jakimkolwiek grałem !!!!!!!!!!!!!!!!

Na tym serwerze jest mnóstwo komend, działki ( admin mi pomogł dobra znalezl i za FREE !) ,wydobywanie surowcow czyli praca i z tego sa surowce na zakup towarów.

PO PROSTU ZARABISTY SERWER

GORACA POLECAM WBIJAJCIE !!!!!!!!!!!!!!! - PANUJE MILA ATMOSFERA :)

 

 

moj nick na Minecrafcie : Koksik

 

No inne mają mało komend nie mają działek i admin nie daje działek za free i nie można wydobywać surowców i sprzedawać ich -.-

a myślałem, że na wszystkich serverach tak jest... Chyba byłem w błędzie...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...