Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[pytanie]Którą broń wybrać ?


LeJoker

Którą broń powinienem wybrać ?   

21 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Któr? bro? powinienem wybra? ?

    • M12S
      1
    • Colt M16A3 LMG
      1
    • Ruger Mini 14
      0
    • Steyr Aug A1
      19

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A więc tak, mam już zakupione m4a1, ak 47, tar 21, awm i mam jeszcze zamiar kupić co najmniej 1 broń . Myślałem o Colt M16A3 LMG ( ta broń co teraz wyszła i kosztuje 60k gp ), M12S, Ruger Mini 14 i Steyr Aug A1 . Pierwszą z wymienionych broni nie za bardzo znam ale wydaje mi się nawet dobra . M12S to jak dla mnie bardzo dobry wybór na egypt, ship itd. ale ludzie się bardzo czepiają, że dla noobów jest :D . Ruger Mini 14 też mi się spodobało ale ciężko mi się na nią zdecydować bo też nią rzadko grałem . No i Steyr Aug A1 . Znam doskonale tą broń ale nie wiem, czy wyżej wymienione są lepsze od niej . Proszę o porady :D

Opublikowano

Ja bym ci radził steyr sam mam m12s i wg mnie jest to najwieksze gówno :D

Szukam fajnej ekipy do wspólnej gry w CF chętnych proszę o pisanie na pw :DD.

 

 

 

 

Śmierć jest tylko początkiem...

Opublikowano

Jak dla mnie to z tej ankiety to tylko aug ale są lepsze bronie :)

kropka.gif

 

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

 

SHUT UP AND ENJOY THE HONDA

 

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

 

37440338084858121640.jpg

Opublikowano

Nawet nie bierz M12S !

Aug jak najbardziej, M16A3, duży rozrzut, Ruger dupny!

9084712_4_8.png <===================== Na tym koncie nie hakuje.

 

30487.png33608.png

18561.jpg16891.gif

8361.gif18472.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...