Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Minecraft CsGames - SURVIVAL+FB [DEDYK] [24/7] [NO-WL] [No-Premium] [40 slotow] [Minecraft 1.0.0]


Aeero

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

WITAM

 

Jeżeli szukasz servera, na którym pograsz dłuższy czas i nuży cie już budowanie budynków w mieście to ten server jest dla Ciebie. Jest to server Survival z elementami FB, dlatego na serwerze można dostać cuboida.

Na serverze mamy ogarniętą administracje oraz bardzo fajny klimacik.

Jest to server dedykowany (24/7) dlatego nie ma się co martwić o lagowanie!!

 

 

Server został otwarty 18 grudnia

 

SERWER 1.1 !!!!!!!!

 

 

 

 

 

 

 

OPIS SERWERA

 

 

Serwer: Dedykowany

Adres IP: 188.165.193.156:8012

Sloty: 40

Typ: Surv z namiastką FB (cuby oraz LWC)

Spawn Potworów: Włączony

Spawn Zwierząt: Włączony

Pvp: Włączone

Nether: Włączony

The End: Włączony

Whitelista: Wyłączona

No-Premium: Włączone

Konta VIP: Włączone

 

 

 

Administracja:

 

[HeadAdmin] Aeero

[Administrator] Ghost

[Administrator] Xantys

[Administrator] AcoostaPL

[Moderator] vjbenek

 

 

 

 

Pluginy:

  • xAuth
  • Essentials
  • WorldGuard
  • WorldEdit
  • AutoSave
  • MineBackup
  • iConomy
  • ColoredSigns
  • LWC
  • ChestShop
  • FalseBook [dla vipów]
  • MagicCarpet [dla vipów]

Więcej informacji znajdziecie na naszym forum, które możecie znaleźć wchodząc na server

 

Serdecznie zapraszam wszystkich do zabawy!!!

Opublikowano

Namiastka FB? tak... na survi nakłada cuboida.. ogólnie to jest fb tylko nie masz działek wyznaczonych.. pozdro dla admina.. napisał mi że to tylko tyci tyci a jak mi się nie podoba to żebym jakby to ująć... wypier*****.. nie polecam.. serwer beznadziejny admin i gracze chamscy.. nikt nie pomaga każdy na każdego leci z mieczem - serwer TOTALNE DNO, PORAŻKA!

0a00ecc459146e62646faf526e05dfe2.png

32b6077353e7d3691feafb6e0602dd23.gif

Opublikowano

Sluchaj kolego, po pierwsze namiastka FB nie znaczy tak jak napisales LWC ale cos wiecej czyli cuboidy. Po drugie nie ja napisalem zebys wyszedl tylko gracz jesli nie wierzysz moge wyslac screen. Po trzecie to ty zaczales klnac wiec kto tu jest niekulturalny i chamski? Jesli dalej nie wierzysz moge ci dac screena albo wklejke z logow hmm? Aha i jeszcze jedno? Nie wyszedles za teren spawna to skad wiesz ze kazdy na kazdego leci z mieczem? Najpierw poznaj server a nie oceniasz nie znajac go

 

Ps. Opanuj sie chlopcze

 

Prosze bardzo:

 

2011-12-21 10:40:16 [iNFO] [PLAYER_COMMAND] Aeero: /tp sitek

2011-12-21 10:40:17 [iNFO] [37mBed_Boy[37m: D[0m

2011-12-21 10:40:21 [iNFO] [37mSitekCS[37m: lol cubodia nakladasz na domki na survi?[0m

2011-12-21 10:40:24 [iNFO] [37mSitekCS[37m: xD[0m

2011-12-21 10:40:27 [iNFO] [35m[HeadAdmin][37m[31mAeero[37m[37m: tak jest napisane[0m

2011-12-21 10:40:35 [iNFO] [35m[HeadAdmin][37m[31mAeero[37m[37m: ze surv z elementami fb[0m

2011-12-21 10:40:40 [iNFO] [37mBed_Boy[37m: Nie podoba sie - wyjddz ...[0m

2011-12-21 10:40:43 [iNFO] [37mSitekCS[37m: ale myslalem ze lwc albo cos[0m

2011-12-21 10:40:52 [iNFO] [37mBed_Boy[37m: Przeczytaj regulamin - /spawn[0m

2011-12-21 10:40:58 [iNFO] [35m[HeadAdmin][37m[31mAeero[37m[37m: sluchaj mialem prawie identyczny serv[0m

2011-12-21 10:40:59 [iNFO] [37mSitekCS[37m: no i wyjde kurwa laski bez.. kurwa nie bedizesz mnie denerwowal dziwko[0m

2011-12-21 10:41:05 [iNFO] SitekCS lost connection: disconnect.quitting

2011-12-21 10:41:05 [iNFO] Connection reset

2011-12-21 10:41:05 [iNFO] [[32mCsGames.eu[37m] Nie pros o itemki badz teleportowanie kogos do Ciebie itd.. - nie otrzymasz tego.[0m

2011-12-21 10:41:14 [iNFO] [PLAYER_COMMAND] Aeero: /tempban sitekcs 3 hour

2011-12-21 10:41:18 [iNFO] [37mBed_Boy[37m: HaHaHa :D[0m

 

tak wiem sa dziwne znaki ale tak mam na konsoli, musial bym sciagac logi zeby byly normalne ale z tego tez sie da odczytac

Opublikowano

Witam ;) Polecam ten server ponieważ ma ogarnięta administrację nie ma lagów nic a nic ;)

A co do SitasTV jest to surv dlatego wszyscy lataja i się zabijają ...

9pnux1.png

Chętnie Ci pomogę pisz PW lub GG

Opublikowano

O boshe kolejny hejter??? Czlowieku to ze jest anty x-ray to wlasnie plus tego servera. Czy ty sam siebie wogole czytales?

Do tego widac po twoim nicku jak sie potrafisz zachowac. Pozdrowionka kolego... Zastanow sie zanim cokolwiek napiszesz

Opublikowano

Sluchaj to glownie survival wiec czemu maja cie nie ganiac? Jestes takim samym graczem jak inni wiec maja prawo cie gonic i zabijac i to raczej nie powinno miec wplywu na twoja ocene servera no ale jesli za takie cos "minusujesz" server to naprawde powinienes sie zastanowic troche i przeczytac na czym polega server survival...

Opublikowano

Bo nie potrafisz sobie radzic, jesli kiedykolwiek grales w MC na survku powinienes dac sobie rade, a dla tych co nie wiedza co i jak takie male info:

Nie grajcie na Survkach bo pozniej takie wlasnie komenty leca dla serva, a blad lezy po waszej stronie

Opublikowano

Server byl offline z powodu hostingu, byl problem z programem wlaczajacym server, na szczescie juz jest online.

ZAPRASZAM!!!!!!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...