Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Bronie dla poszczególnych klas według mnie + info :)


Jerzyk321

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ponieważ powoli denerwują mnie wątki typu "Jaka broń dla spaya" itp. pomyślałem utworzyć wątek w którym zamieszczę moje propozycję:

Skaut:

Dubeltówka/Pistole/Cukrowa laska,piaskun,zwykły kij.

Żołnierz:

Rakietnica,pierwowzór/Strzelba,wsparcie batalionu/wyrównywacz.

Pyro:

Odtłuszczacz,zwykły miotacz/Pistole,detonator,strzelba/Pocztówka,poskramiacz .

Medyk

Zwykły,krytyki(zależy od potrzeb drużyny)/normalny pistole strzykawkowy/uberpiłę.

Gruby:

Mini-gun/Kanapka/rękawice uciekiniera.

Inżynier:

Kieł,południowa gościnność/strzelba/poskramiacz.

Spy:

Egzekutor/Zwykły nóż,gruba ryba/dzwon zmarłego .

Snajper:

Snajperka normalna,machinę(bardziej polecam zwykłą bo i tak ma się każdego na jednego hita w głowę ale nie zawsze wychodzi),sikiwondo(i to bardziej pasuje dla zwykłej)/plemienne ostrze,bandyta z buszy.

Demoman:

Wszystko w standardzie.

 

 

Dodam jeszcze kilka podziałów na klasy:

Dystans:

Krótki:

-skaut

-spy

-pyro

-gruby

-medyk(gdy jesteśmy sami)

Średni:

-Żołnierz

-Demoman

-Inżynier

-Gruby(na upartego damy rade walczyć na średnim dystansie )

Długi:

-snajper

-inżynier(na poskramiaczu)

Opublikowano

Hmm.. Od kiedy Pyro nosi Poskramiacz ? Popraw, w dodatku niebieski jedzie po oczach (Przynajmniej u mnie)

A nosi nosi a dokładnie poskramiacz płomieni ale poprawie bo myślałem ,że się domyślicie.

Opublikowano

Nie które bez pomyślunku, przy medyku wypisałeś tylko uber piła, a amputator również się przydaje, (nawet bardziej niż piła w przypadku kritzkriega)

Każdy gra jak uważa, ale dla mnie to wszystko byłoby zbyt głupie i nie wygodnie by mi się tym grało.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...