Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Atlantyda Z Jakiego Moba Dropia Stalki ?


Melo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A jeszcze mam pytanie czy atlantydzie są jakieś poziomy tak jak w v1 v2 ??

Byłem na ninjach z buffem dawałem rade siedziałem ok 4h dropła tylko okragła tarcza łuk na 60 i dzwony .

Opublikowano

1000 + defa wyciagnie tylko mental z dobrym eq i sillnym na P.........Wystarczy np. u wp strach, zbrojak i jakies skille do ataku...Spokojnie " przejdzie " xD atlantyde ;].......Ninja ma np. dex, wiec z dobrym eq + troche sily wyciagnie spory dmg, a np. body bedzie mogl tylko przejsc przez jego bardzo duzy dmg ;]

 

Edit@

 

 

Mowilem tutaj o skillach na P i eq +7/8/9 ;]

Pomogę z matematyki, PW.

Opublikowano
1000 + defa wyciagnie tylko mental z dobrym eq i sillnym na P.........Wystarczy np. u wp strach, zbrojak i jakies skille do ataku...Spokojnie " przejdzie " xD atlantyde ;].......Ninja ma np. dex, wiec z dobrym eq + troche sily wyciagnie spory dmg, a np. body bedzie mogl tylko przejsc przez jego bardzo duzy dmg ;]

 

Edit@

Mowilem tutaj o skillach na P i eq +7/8/9 ;]

 

 

na sx miałem 1100defa:) mentalem no i miałem te dobre eq ale upiorna maska+7 tylko xD i buty ognistego ptaka+7 a reszta +9 z kd defa+5 i takie tam i dawaelm rade w atlantydzie kilka h i mi tlyko malz wyleciał najlepiej stalki leca w red lesie na drzewach na samym koncu

fs.png

×
×
  • Dodaj nową pozycję...