Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zniszczyć kwiatki? :D


Silny199

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, potrzebuje pomocy, mam w domu za dużo kwiatów i po złości chce im przyśpieszyć proces schnięcia :)

Polewałem Acze - Żyją / Podlewałem Benzyna - żyją / Podlewałem nawozem z Acze - Żyją ...

Ma ktoś jakiś pomysł jak im ukrócić Życie ?

Czekam na konkretne odpowiedzi ze sposobami, nie z krytyką czy pytaniami po co mi to i że tak się nie robi ;]

 

 

 

Pozdrawiam Silny199

Hatsan 90 SAS QT + Alchemizacja ;)

14553493454da0776eb0d2c.jpg

 

35091.png

6080.png

35987.png

25631.png

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

A nie możesz ich po prostu wywalić? o.O I powiedz, jakie to są kwiatki? Zrób mieszaninę, która składa się z następujących składników: mocz, olej, denaturat. Jak od tego nie zdechną, to nie wiem...

Opublikowano

Ogolne kwiaty liściaste w doniczkach - nie znam si? na tym :P

A jakies inne mieszanki, ten denaturat mi nie pasuje bo bedzie je.... Jak w melinie :D

Nozem przebijalem kozenie ale kwiaty rosna dalej...

Potrzebuje szybkiego pomyslu jak je zniszczyc z dnia na dzien :)

Przed chwila oddalem jednego ale reszta musi byc na swoim miejscu tylko ma zdechnac :)

 

 

Pozdrawiam Silny199

 

From My BlackBerry

Hatsan 90 SAS QT + Alchemizacja ;)

14553493454da0776eb0d2c.jpg

 

35091.png

6080.png

35987.png

25631.png

Opublikowano

Przebijasz korzenie a kwiaty nadal rosną? Może lepiej pogadaj z egzorcystą xD A warto byłoby spróbować z tą mieszaniną.Można też iść na łatwiznę i zrobić tak: Kup zwykłą pół/litrową colę, zmieszaj ją z olejem.Następnie wsyp do tego 3 chyże łyżki soli i wlej do kwiatków.

@WodnyGłaz

Hahhahahahahhahahahah xD Jeżeli Twoje kwiatki nie więdną od różnych substancji, to wiedz, że coś się dzieje!!! HAHHAHAHAH! : D Twoje kwiatki mają pentagramy na liściach, lubują się w czarnej ziemi. HAHHAHAHA!

Opublikowano

Nie wiem jak się wgl. pozbyć , u mnie wystarczy popryskać płynem do szyb.

Ok , dam Ci przepis na zabójczy płyn ( tak mi się wydaje )

- Acze

- Domestos

- Płyn do szyb

- Ocet

- Sól

Ogólnie jeśli masz coś żrącego co da się rozpuścić to ładuj to do płynu do szyb ( chodzi o ten pryskacz ) i tyle :) ... jakby przeżyły to " wiec że coś się już dzieje " ;)n

narutotagkopia.jpg

 

Miej wyjebane na wszystko i na wszystkich ! a tym bardziej na wyżej ustawionych mod*** którzy lizali d*psko żeby dostać posadę .

Opublikowano

wchodze do pogaduszek i : jak zabić kwiatki leje benzyną i nic :D ahahahaha

 

A tak poważnie nie podlewaj? lub uduś hhahaha

Opublikowano

Haha widze ze zrobilem ciekawy temat :))

Z ta benzyna to powaga, polalem i rosna, do do przebijania...

Dziobalem w kozenie ( no w ziemie ale w kierunku kozeni ) i nic :D

Plyn do mycia okien :) zaraz to zrobie bo na chwile wpadlem do domku :)

Piszcie dalej bo widze ze robi si? ciekawie :))

 

 

Pozdrawiam Silny199

 

From My BlackBerry

Hatsan 90 SAS QT + Alchemizacja ;)

14553493454da0776eb0d2c.jpg

 

35091.png

6080.png

35987.png

25631.png

Opublikowano

Stary,sory ale ty masz jakies labolatorium mutacyjne roslin w domu/

Jesli naprawde one dalej zyja/rosna po tym co zrobiles to wez moze je zanies do jakiegos labolatorium/na poliecje.

Zarobisz fortunke.

Opublikowano

Haha to co pisze wydaje si? smieszne - ale prawdziwe :) :)

Obserwacja: Wczoraj podlalem benzynka, dzisiaj mozna zaobserwowac

zolty kolor na calej roslinie. Wniosek - benzynka jest za slaba na moje mlode mutanty :) :)

Jutro beda wnioski z popsikania plynem do mycia okien :) :)

 

 

Pozdrawiam Silny199

 

From My BlackBerry

Hatsan 90 SAS QT + Alchemizacja ;)

14553493454da0776eb0d2c.jpg

 

35091.png

6080.png

35987.png

25631.png

Opublikowano

Zjedz

 

Parę listków i łodygę dla Ciebie zostawię ;] A Tak na Święta :)

 

 

Pozdrawiam Silny199

Hatsan 90 SAS QT + Alchemizacja ;)

14553493454da0776eb0d2c.jpg

 

35091.png

6080.png

35987.png

25631.png

Opublikowano

Po co w ogóle niszczyć kwiaty ? .

 

Jak ci przeszkadzają to wlej do nich sporo alkocholu i poczekaj aż zaliczą zgona ;>

25167105506803531859.png

"Wyjazd rzecz święta"

Opublikowano

Haha to co pisze wydaje si? smieszne - ale prawdziwe :) :)

Obserwacja: Wczoraj podlalem benzynka, dzisiaj mozna zaobserwowac

zolty kolor na calej roslinie. Wniosek - benzynka jest za slaba na moje mlode mutanty :) :)

Jutro beda wnioski z popsikania plynem do mycia okien :) :)

 

 

Pozdrawiam Silny199

 

From My BlackBerry

Może koprop je wodą święconą! xD

Opublikowano

pewnie Ci kwiaty nie pasują w pokoju, powiedziałeś mamie że ich nie chcesz ale mama powiedziała że mają zostać, dlatego ich po ludzku nie wypieprzysz tylko próbujesz się ich pozbyć "naturalnie" Albo nie podlewaj w ogóle, albo podlewaj za dużo, albo jakiś kwas załatw i tym podlej.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...