Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

JobCraft[Dedyk][No-Premium][No-WL][FB+Surv][POWRÓT]


WindKing

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jobcraft.png

 

Mam zaszczyt zaprosić wszystkich którzy zajrzeli do tego tematu na mój serwer minecraft. JobCraft jest serwerem stworzonym właśnie dla ciebie i chcemy abyś czuł się na nim jak najlepiej!

 

cooltext618351161.png

Posiadamy Swój unikalny Łatwy do zapamiętania adres Serwera dzięki któremu wejdziesz do świata JobCraft:

 

JobCraft.tk

 

 

 

cooltext618351537.png

 

Własciciel : Trenx95

Moderator #1 : Xanter

Moderator #2 : StudzeKisiel

Moderator #3 : Shasiro

KidMod #4 : Negrasso

KidMod #5 : Grappa

cooltext618351676.png

 

Będą jak trochę serwer Się Rozwinie!

 

cooltext618351923.png

 

cooltext618352284.png

 

sored.gif

 

 

cooltext619336120.png

 

Świat Free Build.

 

 

Możliwości Vipa:

 

- Możliwość pisania na kolorowo na czacie (np @4 Text = Text)

- Możliwość latania na Dywanie ze szkła (komenda /mc)

- Możliwość wysłania zapytania do gracza o teleportacje (Komenda /call Nick)

- Możliwość Wyłączenia Pvp Na życzenie (komenda /pvp off/on)

- Możliwość wejścia na serwer nawet gdy jest Full.

- Dodatkowa Darmowa działka w Zamku Vip. (50x50)

 

Możliwości SuperVipa:

 

- Możliwość pisania na kolorowo na czacie (np @4 Text = Text)

- Możliwość latania na Dywanie ze szkła (komenda /mc)

- Możliwość wysłania zapytania do gracza o teleportacje (Komenda /call Nick)

- Możliwość wejścia na serwer nawet gdy jest Full.

- Możliwość Teleportacji do gracza bez jego zgody. (komenda /tp Nick)

- Możliwość użycia komendy na nieśmiertelność (komenda /god)

- Możliwość teleportacji do czyjegoś ,,domu,, (komenda /home nick)

- Możliwość latania na świecącym dywanie ze szkła (komanda /ml)

- Możliwość Wyłączenia Pvp Na życzenie (komenda /pvp off/on)

- Możliwość Wystrzelenia Postaci w powietrze (/rocket)

- Możliwość powrotu w miejsce śmierci (komenda /return)

- Możliwość Spawnowania Itemów (komenda /i ID_itemu)

- Możliwość zmiany GameMode (komenda /GameMode 1/0 1 - Creative, 0 - Survival)

- Dodatkowa Darmowa działka w Zamku Vip. (80x80)

 

Świat Survival.

 

 

Możliwości Vipa:

 

- Możliwość pisania na kolorowo na czacie (np @4 Text = Text)

- Możliwość latania na Dywanie ze szkła (komenda /mc)

- Możliwość wysłania zapytania do gracza o teleportacje (Komenda /call Nick)

- Możliwość Teleportacji do gracza bez jego zgody. (komenda /tp Nick)

- Możliwość wejścia na serwer nawet gdy jest Full.

 

Możliwości SuperVipa:

 

- Możliwość pisania na kolorowo na czacie (np @4 Text = Text)

- Możliwość latania na Dywanie ze szkła (komenda /mc)

- Możliwość wysłania zapytania do gracza o teleportacje (Komenda /call Nick)

- Możliwość Wyłączenia Pvp Na życzenie (komenda /pvp off/on)

- Możliwość Teleportacji do gracza bez jego zgody. (komenda /tp Nick)

- Możliwość wejścia na serwer nawet gdy jest Full.

 

 

cooltext618352501.png

2 Światy! Free Build Oraz Survival

 

Adres IP: JobCraft.tk

Zwierzęta: ON

Potwory: ON

Nether: ON

White List: OFF

Premium: OFF

PVP: ON Po za miastem i na Surv

Bukkit Build: #1646

 

Serwer na wersję: 1.0.2

Ilość Slotów: 35

 

 

cooltext618352716.png

1.AuthMe

2.AutoMassage

3.ButtonWarp

4.ChestShop

5.Cleaner

6.ColoredSigns

7.CommandBook

8.FalseBook

9.iConomy

10.JOBS

11.LWC

12.MagicCarpet

13.MineBackup

14.MultiInv

15.Multiverse

16.nChat

17.NoCheat

18.PermissionsEx

19.PvpToggle

20.SimpleReserve

21.TreeAssist

22.Warpz0r

23.WorldEdit

24.WorldGuard

25.SuperLog

 

 

 

cooltext618352896.png

Procesor: Intel Core™ i7 CPU 950 @ 3.07GHz

Pamięć RAM: 24GB DDR3

Dysk twarde: 2TB SATA III

Łącze: 100/100 Mb/s

 

 

cooltext618353418.png

 

(Na serwerze mogą występować Eventy w postaci podpalania i rozwalania wszystkiego dookoła) (A tak na serio to ogień, lava, TNT itp. OFF)

 

 

 

Więcej Informacji Na moim GG: 8240224, Forum Serwera

oraz w grze!

 

//Aktualizacja Tematu 3.I.2012r.

Opublikowano

Wspaniała ekipa serwera...

Do serwerów hamachi jestem dość sceptycznie nastawiony.. ale ten jak najbardziej godny polecenia.. poza faktem już.. ze dedyk będzie niebawem :)

Tylko wszedłem na serwer, admin od razu odpowiedział na każde moje pytanie.. poza tym są dobre ceny.. nie takie kosmiczne jak z niektórych serwerów, ale nie jest też łatwo zdobyć na nie kase.

Serwer jest dopracowany, na razie nie znalazłem Żadnych niedopatrzeń :)

 

Gorąco polecam ten serwer!

pozdrawiam,

chakeR

Opublikowano

Grałem na tym serwerze :) Szkoda,że wtedy upadł :( Liczę,że reaktywacja wyjdzie na dobre :) Head bardzo przyjazny,miły i pomocny :) Polecam JobCraft :)

Opublikowano

Również polecam JobsCraft. Wszedłem na chwilę zobaczyć pluginy itp. Mapka bardzo mi się podoba, admin ogarnięty, wszystko co trzeba jest a nawet jeszcze więcej. Dobrze że niedługo dedyk :)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Serwer był dziś off trochę ponieważ wyłączmy i się internet a nie było mnie w domu i po prostu nie miałem jak ponownie odpalić ;x

Opublikowano

Dedyk już w Środę/Czwartek!

 

Poszukiwani Moderatorzy Serwera!

 

Wszelkie informacje na forum serwera

Oraz na GG : 8240224

Opublikowano

To już dziś serwer zostaję oficjalnie otwarty Nowe IP Serwera To: JobCraft.tk

 

Ekipa serwera Serdecznie zaprasza!!!

 

Zapraszam do zaglądania na Forum serwera gdzie będą pojawiać się informacje dotyczące nadchodzących Eventów i innych wydarzeń związanych z serwerem!

Opublikowano

Serwer do dupy. Admini totalnie ignorują graczy. Pluginy nieogarnięte. Brzydkie budowle.

 

Poza tym połowa "serwer świetny" w tym temacie to wypowiedzi Admina i Właściciela serwera.

Opublikowano

@Tomeczek2

To nie Jest Hamachi... To Jest Dedyk Z Serwerowni SoRED.pl...

Nie wiem dlaczego ale w nocy musiał Się wyłączyć z niewyjaśnionych przyczyn, jak siedziałem do 2 to jeszcze wszystko ładnie działało.

 

@up Możesz podać nick z Serwera? Kto Cię niby ignoruje ja dopiero Wstałem i nie mogłem, a tak wgl. to Adminem Jestem Tylko Ja I Xanter... A on jest od pomocy technicznej a nie od dawania działek...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...