Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum. Po zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi do nich i komunikować się z innymi użytkownikami.

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

norek128

Jak kupić minecrafta

13 postów w tym temacie

Witam mam pytanie czy jest możliwość kupna minecrafta na minecraft.net bez pay pal np. przez przelew czy coś takiego.

Allegro nie polecam, nieraz czytam skargi że premium wygasło.
Jak najbardziej
[code]minecraft.net[/code]

Na wyżej podanej stronie kupisz przez PP

Ja polecam ci allegro
[CODE]
http://allegro.pl/minecraft-gift-code-kod-od-reki-gwarancja-firma-i1981952452.html
[/CODE]

ehh i odwieczna kłutnia: kup na allegro, tam jest ok/ nie kupuj na allegro, tam kradną konta itp itd, a co to topicu to normalnym przelewem zapłcić możesz :)

ja kupilem na kontgier.pl i sie ciecze bo tuz po kupieniu podrozal z 44.90 do 74.90 :D

Na kontagier już było drożej niż na minecraft.net, nie poleca się tam. Mam premium od roku, kupione na allegro i nie żałuję, wszystko ok, możesz kupować.
Są teraz tańsze ceny, ostatnio kuzyn kupił za 19 zł :D.

FabrykaKluczy.pl Kontagier.pl Żabka Przelew Bankowy itp. Ja polecam allegro popatrz na aukcjach gdzie dany użytkownik ma dobre Komentarze i wszystko pozytywne

Ja kupiłem gifta z allegro.pl, mam już od dobrych 6 miesięcy i nie ma żadnych problemów, zdecydowanie polecam allegro.pl, bo taniej.

[size=4] Mam pytanie ponieważ założyłem sobie konto i mam kartę maestro i nie wiem czy mogę kupić moją kartą minecrafta jak wszedłem na minecraft.net to pisało że mogę kupić kartą MasterCard. [/size]

Autor tematu Napisano · Zgłoś post

Jest taka opcja na minecraft.net "przelewy24" może mi ktoś wytłumaczyć jak to działa czy będę musiał iść na poczte i zapłacić przelewem czy z kąta bankowego ?

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 0
Użytkowników: 0