Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Detected][18.12.11][MPC]GraFixPL v2.9 *VIP FUNKCJE* Zapraszam!


GraFixPL

Menu  

91 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Które fajniejsze menu?

    • Tera?niejsze
      65
    • Wcze?niejsze
      26
  2. 2. Czy doda? do nast?pnej wersji "Zombi: GoToAmmo, Medic?

    • Tak
      68
    • Nie
      23

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1319585421-U316606.png

GraFix D3D HOOK

1319585492-U316606.png

Przedstawiam Wam nową wersję mojego hack'a!!!

Co zrobiłem?
m.in.:
-zaktualizowałem hack'a
-usunąłem parę błędów
-nowy silnik
-zmienione wygląd menu

Aby nie występowały crash'e należy włączać i wyłączać Unl.Ammo (najlepiej wszystkie opcje VIP) w roomie (czasie gry)!!!

Liczę na nagrodę w postaci Lubię to!!!

1319585534-U316606.png

14obnkg.jpg

 

1319585591-U316606.png

Windows XP 32 BIT Windows 7 64 BIT

1319585614-U316606.png

http://virusscan.jotti.org/pl/scanresult/2454cc3aa9050ce1e853d18b26ca542d0473aa82


http://virusscan.jotti.org/pl/scanresult/0c454b92ee387e0ae849c3f7d3b8dc3e3cc8c701

 

100% By GraFixPL!!!

1319585635-U316606.png

http://www.speedyshare.com/file/kcg8v/GraFixPL-2.9.rar


http://www.mediafire.com/?7rciw537snw0ai1


http://www.megaupload.com/?d=I42LX1LF


http://hotfile.com/dl/137663143/e0c2ea1/GraFixPL_2.9.rar.html

 


Sam plik .dll:

 


http://www.speedyshare.com/file/kcgqv/GraFixPL-2.9.dll


http://www.mediafire.com/?m3cb889mftg2q1a


http://www.megaupload.com/?d=9W74X36W


http://hotfile.com/dl/137663353/f3c626f/GraFixPL_2.9.dll.html

 

100% By GraFixPL!!!

 

 

 

Hack nie działa! Co robić?

1. Musisz posiadać takie program jak:
-Net FrameWork 3.5
-Net FrameWork 4.0
-Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable
2. Jeżeli masz Windows 7 lub Vista uruchamiaj WR i Injector jako Administrator!

Welcome back

Opublikowano

wedlog mnie wczesniejsz wyglad byl lepszy.... (ale to twoj wybor...)

Co do cheata to gralem 5 min i wyszedlem....(0crash'a)

 

 

Win 7 x32

1379095800-U384748.png

ExMod | ExMentor | ExChampion | ExMoT | Blue Member | Tagger

Opublikowano

Czemu jak włonczę unl.ammo i sie konczy runda to warrock mi sie wylancz? moze to problem karty graficznej ?? (mam awaryjnom bo tamta sie spaliła ) ^^

odpiszcie plis !!!

 

 

Daje LIKE IT Za Odpowiedź ^^

Opublikowano

@Up

Ponieważ to unl.ammo napisane jest w memory. Skutek uboczny ;D Wyłączaj przed końcem rundy to nie zcrashuje chyba.

 

@Top

Nie za dużo downloadów? Działa. Win7 x64,

 

@Down

To było pytanie retoryczne.

1393461645-U349224.png

Opublikowano

@up

 

1. Musisz posiadać takie program jak:

-Net FrameWork 3.5

-Net FrameWork 4.0

-Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable

2. Jeżeli masz Windows 7 lub Vista uruchamiaj WR i Injector jako Administrator!

Opublikowano

@1,2UP Macie zainstalowane:

-net framework 3.6 i 4.0

-microsoft C++ 2010 redistruble

 

@WARROCK_CODER Naprawie te błędy poprostu mam coś źle zrobionego nawet wiem już co!

Welcome back

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

mam problem...gdy włączam war rocka i jak wszystko się załaduje nie wiem co nacisnąć żeby wyskoczyło mi menu hacka

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...