Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

SizeCraft Survival [100Slotów][No-premium][EXTREME-SURVIVAL][NO-WL][NO-HAMACHI]


Ltgray

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Team SizeCraft zaprasza na serwer

 

 

Extreme Survival

b_560_95_3.png

 

 

IP:

 

62.181.182.147

 

 

TS3:

 

92.43.119.230:10652

 

 

Info:

 

Dedyk : Tak

 

Cuboidy : Nie

 

Moby : Tak

 

PVP : Tak

 

Premium/NoPremium

 

 

Na tym nikt nie będzie ci mówił co masz robić !

 

Na tym serwerze nikt nie zabroni ci zabijania innych !

 

Na tym serwerze nikt nie zabroni ci okradać sąsiada !

 

 

 

 

Serwer stworzony dla graczy którzy mają dość działek 10x10 .

 

Lista Pluginów dostępnych na serwerze:

-Permission

-WordEdit

-AuthMe

-AutoSave

-AppleTree

-AutoMessage

-WordGuard

-CommandBook

-HeroChat

 

Komendy dostępne dla graczy:

-/sethome

-/changepassword

-/home

-/tell

Głupich cuboidów oraz pvp off .

 

Grając na tym serwerze możesz przypomnieć sobie po co został stworzony minecraft !

 

 

Zapraszam do komentowania

:)

 

 


Vip-11zł sms
Svip-23zł sms
Donator-50zł przelew.

Opublikowano

Nie polecam serwera - nie jest to survival.

Mimo tego, że gra dużo osób, to jest porażka.

Czat oczowalący, zielony.

Brakuje pluginów Factions (Frakcje) i McMMO, a najgorsze jest to, że są vipy a jak ktoś kupi vipa, ma przewagę nad innymi. Serwer bardziej RPG.

mpcubfluo.png
Opublikowano

Gdzie piszę ze faction i mcmmo musi być na serwerze surival ?? Zrobilismy serwer po swojemu nie jestesmy 10 latkami co zobacza fajny serwer i robia taki sam wiec sobie wypraszam. Vip jest poniewaz musimy jakos oplacic serwer. Osoba ktora zakupi vipa posiadam cuboida 10x10 i dajemy daleko od spawny by inni gracze nie dochodzili tam. Pozdrawiam.

Opublikowano

up

-ten serwer jest 24/7

-na tym serwie nikt nie każe tobie grac

-nie reklamuj serwerów w czyjejś reklamie

-Jesteś adminem tamtego serwera (według mnie to ten serwer nather to jakieś dziadostwo jak reklamują go admini w czyjejś reklamie)

dJ.jpg

Opublikowano

Bez Sens Byl sethome Mialem przerwe 2dni I TUTAJ ZOMG BYLEM NA SPAWNIE I NIE MOGE WROCIC DO CHATY PISALEM ADM ŻEBY MI POMOGL A DOSEQ MOWIL MOGLES SE ZAPISAC KORDY.

http://Nie działa mi avatar :<

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...