Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Czy opłaca się wbijać silne na P?


mik69 - mik1966

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam do was pytanie:

Czy opłaca się wbijać silne na P? Jak na razie mam m10 i 4 ku do G1 więc się zastanawiam. Mam sporo kamyków duchowych, ale słyszałem że w grocie przeszywki w mentala z silnym na P wchodzą okropnie i trudno utrzymać spota. Doradzicie ?

Zapomniałem wspomnieć że mam 61 lvl i jak na razie będę latał tylko na dt:)

Lubię placki. :D

Opublikowano

Ja bym narazie nie robił silnego na P na twoim miejscu ; ) .

Zostawe na G1 , na g1 wbij jeszcze tąpnięcie miodzio do expa. ; ))

JEŻELI POMOGE DAJ + TO NIE GRYZIE

 

 

 

50Post - Mission Completed

100Post - Mission Completed

150Post - Mission Unterminated

Opublikowano

Ja bym expil bez silnego. Wiekszosc mentali expi na marmurach chyba ze masz pro eq.

Ja bym wbijal i probowal bez silnego, ciezko tu sie wypowiedziec bo gram bodziakiem musialbym wejsc dropem do groty i sprawdzic.

 

szeptq.jpg

 

 

Aktualnie gram metin2.pl

 

Serwer: Syriusz

 

tak3l.jpg

Opublikowano

Jak masz expic poli to def ci jest nie potrzebny a przynajmniej nie tak bardzo jak absy.

Więc na razie jak coś zostaw g1.

1385378412-U477327.png


By Miyoshi

Specjalista
Opublikowano

Większość graczy czy to na prywatnych serwerach czy na globalnych wbija silne tylko do G10, ale jak masz dużo kamyków to wbij silne na G1, a potem duchowe uderzenie na P.

1365526782-U231645.png


Opublikowano

przeszywki Cię zeżrą. :)

weź najpierw zrób duchowe/tąpnięcie/walnięcie, a na samym końcu silne.

fakt faktem, że więcej defa, ale to i też przeszywki. na poli nie potrzebne silne na P.

a do pvp na G1 starczy, bo nie upadniesz ze skilla, ani z hitów.

Opublikowano

Okej rozumiem a czy to prawda że przeszywki zależą od ilości defa? Bo na forum ktoś napisał że przeszywka jest zawsze taka sama czyli np mob bije 900 ty masz 800 defa więc normalnym atakiem zabiera ci 1-100 a przeszywką omija def i zabiera 900 czyli tak jakby bił cię bez eq. Bo słyszałem 2 teorie na ten temat.

Lubię placki. :D

Opublikowano

Zależy jeżeli wbijesz silne na a eq będziesz mieć + 4/6/7 to możesz spokojnie robić silne , a pozatym na pvp skombinuj abs'y i śmigasz

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...