Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[problem] Wlasnie zalozylem serwer i cos nie tak :/


ZloscUlicy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

 

Załozyłem serwer dedykowany Na plikach bukkit. i mam problem a mianowicie :

 

Dałem sobie admina i jest admin wszystko moge, ale jak dam ./give [nick] 2 64 To dostaje item...Ale jak chce nim budować jest problem.

 

Tzn : Z tego co wykopie buduje normalnie ale jak wezne komenda item np Stone i postawie kostke, Ona znika i jak zbije inna kostke to jej nie usuwa :/

 

Dlaczego tak jest ? Na serwie zaden Error nie wyskakuje .

 

Po ponownym zalogowaniu tez tak jest a jak az znowu nie uzyje komendy ./give blabla bla "D

 

czemu tak sie dzieje ??

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

w permissions zmień

build=true

Oraz w server.properties zmień spawn-area=0

lub spawn-protection=0

Lub odejdź trochę od spawna ;)

 

 

Opublikowano

Niemam permissions :/ uzywam GroupMenager....

A server.proporties mam tylko to :

 

 

#Minecraft server properties

server-ip=**********************

server-port=25028

max-players=5

server-name=PLSKAmc

#Fri Dec 16 03:56:20 CET 2011

allow-nether=true

level-name=zizi

allow-flight=false

enable-query=false

enable-rcon=false

level-seed=

white-list=true

spawn-animals=true

online-mode=false

pvp=true

difficulty=1

gamemode=0

spawn-monsters=false

view-distance=3

motd=

 

 

 

 

Odeszłem na ponad 60kratek i to samo :/

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

GroupMenager mi potrzebny do rang i uprzywilejowan :/

 

A pluginy mam takie :

Afk Booter

AuthMe

AutoSave

CommandBook

craftscripts-nie wiem od czego to :/

GroupMenager

HelpPages

IConomy

Jobs

KiwiAdmin

LWC

nChat

StopLookingAtMyPlugins - Niewiem po co to ?

Warp0z

WorldEdit

WorldGuard

 

Masz moze link do Dobrego Permissions na bukkita 1.0.0 ?

 

Wyrzuciłem GroupMenager i to samo :/

 

A moze byc wina javy na moim komputerze ??

 

to jest ip : s1.owncraft.pl:25028 wejdz i zobacz czy moze u ciebie da rade ?

 

I dostalem kicka z takim komunikatem : Disconect server , Flying is not enabled on this server !

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

Kiedyś czytałem na jakimś forum że na multi nie możesz budować to znaczy że jesteś na respie. Obejmuje on ok. 20x20 klocków.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...