Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Sura Wp Zbugowane Umiejętności Longjuyt2


Melo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam następujący problem.

Mam wbite następujące umiejętności :

 

Uderzenie palcem G10 około 40 razy probowałem wbić na P niestety za każdym razem nie wchodzi.

tak samo jest z innymi umiejętościami np: czarowane ostrze próbowałem wbić na P ok. 50-60 razy ale nie wchodzi.

Co mogę poczynić aby wkońcu umiejętności weszły na P ???

Opublikowano

up to zaloze sie jest na Yt2sf ja stracilem 100 kamieni i zmienilem serwer!!(na mymetin2)

gg 5908582 nie pisz jak jestes noobem!!

Jak uwazasz ze xdanielxmc jest spoko modem wklej to do swojej sygny

by piti166 :P

Jeśli sądzisz ze dordo12 to spoko ziomek wklej to do swojej sygny

Opublikowano

Ogromny pech ;p

 

Na berka z g1 do p poszlo mi okolo 20 kamieni ;p

...,,,;;;;::::;;;;,,,...,,,;;;::::;;;;,,,......,,,,,,;;;;;;::::::;;;;;;,,,,,,...... ":"}{::?>:"{{:? D.A.J. P.L.U.S.A. :D

Budowniczy
Opublikowano

Mozliwe:P, mi wczoraj jak sbijalem tapniecie(mental) to 55 kamieni i nawet z G8 na G9 nie wskoczylo;/...

LongjuYT2 s.4

lv.77

Klasa:Wojo mental

Skille:Silne P,Duchowe P, Tapniecie P, Uderzenie G5, Walniecie-1

Eq:Boga +9, Parta +9, Okragla +7, Upiorna +6 i jakies smieci:P

 

Zpmt2 s.2

lv.76

Klasa:Wojo Bodziak

Skille:Aura P, Wir P, 3stronne P, Szarka P, reszta jakies male:P

Eq:Stal +6, Zadlo +7, reszta to jakies smieci:P...

Opublikowano

Pewnie masz pecha u staruszki...

Przy wielkim szczesciu kamienie wchodza jak szalone...

...,,,;;;;::::;;;;,,,...,,,;;;::::;;;;,,,......,,,,,,;;;;;;::::::;;;;;;,,,,,,...... ":"}{::?>:"{{:? D.A.J. P.L.U.S.A. :D

Opublikowano

Nie dość że wbijasz skile praktycznie za darmo to jeszcze płaczesz na forum masz człowieku pecha.

Na s4 typ żeby wbić silne na P spalił że 30-40 kamieni i nie widziałem na forum żadnego tematu żeby się żalił czy coś -.-

Zrozumcie to w końcu do cholery to że wam ku nie wchodzą kamienie się pala małży nie ma to jest tylko kur** pech.

Złamanie Regulaminu

Opublikowano

Talib

 

Słuchaj gościu gdzie ty widzisz że ja się żale ??

Wydaje mi sie to dziwne pytałem się gości z mojej gildii to im tak przypadało 5-10 kamyków na wbicie z np, g4-g5

 

 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...