Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum][Oficjalny] Konkurs Świąteczny


Dzanek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

30230475442926087619.png

Jak dobrze wiecie drodzy użytkownicy zbliżają się święta i z tej okazji postanowiliśmy przygotować dla was specjalny konkurs świąteczny.

 

O co chodzi?

Konkurs polega na wymyśleniu najciekawszych życzeń bożonarodzeniowych związanych z naszym forum i jak najciekawszym przekazaniu ich innym użytkownikom . Wszystkie chwyty dozwolone!

 

Możliwe formy przekazania życzeń:

- Tekst

-Piosenka

-Recytacja

-Obrazek

-Animacja

-Film

 

Zasady:

1. Wstawienie pracy na poziomie „paintowskim” jest karane ostrzeżeniem o wysokości 5% oraz zakazem brania udziału w konkursie.

2. Zakaz kopiowania prac innych, jest to konkurs indywidualny.

3. Wszystkie życzenia piszemy sami – za kopiowanie 5% i zakaz brania dalszego udziału w konkursie.

4. Każdy uczestnik ma prawo wstawić maksymalnie 1 pracę.

5. Każda praca musi zawierać nazwę naszego forum „Mpcforum”

6. Wszystkie prace ocenia jury w składzie:

 

@Baksiu

Oraz gość specjalny: @Strepsils

 

Nagrody:

 

1 Miejsce - Goldmember + nagroda niespodzianka

2 Miejsce - 10% z paska warnów

3 Miejsce - 5% z paska warnów

Termin nadsyłania prac: 22.12.2011 do godziny 21:00.

 

Od organizatorów:

Nie pozostaje nam nic poza tym aby życzyć wam weny i udanych prac,

oraz dobrej zabawy podczas trwania całego konkursu.

.

Opublikowano

Piosenka:

 

 

1.Zaczniemy czitem,

żeby karpia wypatroszyć,

dodamy buga by upiec go na

szybko,Jeszcze bota co zje

go szybciutko

 

Ref:

Mpcforum,w świąteczny czas

nastroi was, grajcie śpiewajcie

czitów używajcie, nie dajcie się

adminom wyłapać karom poddać

jak kolędnicy, ci co żyją z pieniędzy

pannicy.

 

2.

Wesołych świąt,

z posta wyżej wziołem

zaopatruję się w posty na

forum to lepsze od zioła,

mocniejsze od fajek, Uzależniam

się od tego tak jak ty od bajek.

 

Ref

...

 

3.

Wiesz że święta już idą?

na polsacie wyczekuj Kevina

co spuści łomot nie jednemu

zbirowi obroni twój dom przed

atakiem cioci.

 

Ref.

...

 

4.

Koniec tej piosenki,

mój maleńki, miecio

żul pozdrawia, tanim

winem poprawia.

Ogólnie i prosto,

Szczęść Boże ludziska,

mniej oficjalnie dostanę

szczękościska.

 

Ref

..

 

5. Wesołych świąt

i szczęśliwego nowego

od MieCia waszego,

przeszczęśliwego

z powodu odnalezionych

40 prezentów.

 

 

 

Dodatek(Bit do piosenki-jeśli dobrze wyczujesz rytm wyjdzie ci śpiewanie ja dałem rade ;d)

 

 

 

 

xD mam nadzieje że się spodoba (takie song to nie moje klimaty ;d)

 

Larry-Chen-Speedhunters-dubkorps-audi-31.jpg

 

 

Opublikowano

Tekst:

 

Do nieba choinki,

wódki trzy skrzynki,

prezentów kupe,

rózgi na dupe,

zajebistego wskoku do 2012 roku,

a po sylwestrowym balu dużo

imprez, sexu, szmalu!

­39566146920630933015.png

Opublikowano

Hoł, hoł, hoł mój przyjacielu, życzę Ci plusików wielu, postów dużo ,warnów mało, raportujesz gościa śmiało,

 

Jako prezent Gold Membera, by Cię potem w pracy wspierał, motywował, dał otuchy żebyś nie był taki kruchy,

 

Kokosz tutaj abdykuje, banem chętnie poczęstuje, Makin gość wyrozumiały bardzo miły wręcz wpsaniały,

 

Więc Ci życzę mój kolego sukcesów samych wszystkiego dobrego, byś na MPC Forum jakoś zabłysnął, był jakiś znany bardzo lubiany.

 

Oprócz tego pomyślności, gości wiele, dużo miłości.

 

Wiele pieniędzy, zero nędzy.

 

 

Pozdrawia Pexior05

EXPmIpC.gif

Opublikowano

@Sentence.

"Ze szczerego serca w ten piękny czas,

gdy gwiazdka świeci dla wszystkich nas,

życzę miłości

bez trosk i złości,

pokoju na świecie

i wszystkiego czego tylko zapragniecie,

niech Wam się spełni, radości doda i niech będzie biało,

żeby się szczęście zawsze do nas uśmiechało!" - zyczenianaswieta.pl ;) mogłeś napisać że życzenia skopiowane ...

@edit ale przynajmniej można było napisać w ten sposób "Grafika by Sentence tekst z neta" albo coś ;P nie mam nic do twojej pracy bo ładnie wygląda tylko "mówię" :)

 

@top zaraz będzie moja praca, myślę nad życzeniami.

 

Hohoho!

zyczeniampcforumbymrspr.png

prezencik się nie zmieścił , a u mikołaja długo tło kasowałem ;> doceńcie to ;D te serca to przecinki i kropki - czcionka taka.

 

a można potem zmienic pracę lub wstawić drugą?

PS: proponuję zrobić taką czarną listę, będą tam użytkownicy zdyskwalifikowani z konkursu. ;)

random.jpg

 

,,Odi profanum vulgus et arceo"

 

2lvpyc.jpg

by Cristiano.

1353427424-U307916.png

by MrSpritex1 (ja)

Opublikowano

no to ja tez coś dodam :)

 

Witam Was drodzy przyjaciele

Których na MPCforum jest bardzo wiele

Byku najlepsze życzenia śle Wam

I nie jest to żaden bezsensowny spam

Wszystkiego najlepszego,karpia na stole

Byśmy zgodnie usiedli przy forumowym kole

Szczęscia,radości i żadnych forumowych złości

Żadnych kłopotów,problemów i trwogi

Tylko prostej do szczęśćia drogi

Pod choinką prezentów wiele

Niech o Was pamiętają Wasi przyjaciele

Wszystkim składam serdeczne życzenia

Niech to dobre forum nigdy się nie zmienia

Więc jeszcze raz wszystkiego najlepszego

Szczęśliwego dwa tysiące dwunastego!

"Pewność wypisaną mam na twarzy"

Opublikowano

Moja notka ma tutaj zostać, nie wolno jej usuwać. Życzenia skopiowane, w konkursie udziału już nie bierzesz. /Thtsn

NBBRBxJ.png

Rejestracja:28.10.11.r

Szukasz Hostera?Napisz do Mnie!

:)

Ty masz prawo mieć swoje zdanie, ja mam prawo mieć je w dupie. by Kwejk

^^

 

1323144096-U250803.png

Opublikowano

@UP

 

Plagiat

 

Sklejone 4 życzenia z różnych stron.

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/18363c8b5b36be39.html

 

http://netsms.pl/teksty_sms/zyczenia-swiateczne-10.html

 

http://netsms.pl/teksty_sms/zyczenia-swiateczne-9.html

ExModerator Terraria | ExModerator Minecraft | MPC Media Team | ExMentor | Gold Member

Opublikowano

@TheKonoszka ale to grafika jest a nie tekst.Sentence też ma życzenia z innej strony ...

@SopherPro

pokazane działy dla administracji :ninja: i tak widzę że nic ciekawego nie ma zbytnio ^^

random.jpg

 

,,Odi profanum vulgus et arceo"

 

2lvpyc.jpg

by Cristiano.

1353427424-U307916.png

by MrSpritex1 (ja)

Opublikowano

Możliwe formy przekazania życzeń:

- Tekst

-Piosenka

-Recytacja

-Obrazek

-Animacja

-Film

może być to inna forma ? np. program czy coś w ten design ? w sumie piszecie :

Wszystkie chwyty dozwolone!

ale lepiej się upewnić.

TLS_Trololo.png

Dawniej Lenart

Opublikowano

Jeśli macie zastrzeżenia do którejkolwiek z prac proszę pisać pw i nie zaśmiecać tematu.

Pozdrawiam Thtsn.

.

Opublikowano

No to ja też.

 

Nie umiem wierszować ;/

 

Czy spędzisz z rodziną święta?

Czy ktoś o Tobie pamięta?

Pamięta! Na pewno.

My, nie jakieś drewno.

My tu z MPC* życzenia składamy,

Jak się postarasz Gold Memebera ci damy!

Ale jak napiszesz, coś byle i tyle,

To nie będzie przepraszam - thtsn zostawi cię w mogile.

Chyba, że do mnie wstąpisz na chwile,

Wypijemy piwko zapalimy chill`e.

Albo może razem do kokosza pójdziemy

lub do Makina - tam zawsze chilloutujemy ;)

Zapraszam Cię dzisiaj, no prawie już święta,

Na balangę do mnie, impreza nie padnięta!

Nie przyjdziesz? Twój problem, ale i tak zobaczysz

U mnie dobre piwo a u ciebie haszysz.

Piwo napoi, ogień ogrzeje,

cygary żyć pozwolą, laska nakarmi ciebie.

Wokół ciebie wszytko co najlepsze

Piwo, Wóda, Cygary i wreszcie,

Przychodź tu do nas bez ciebie nie zaczniemy,

A z tobą inaczej będzie, lepiej, chyba, że pójdziemy

Na imprezę w remizie, tam zawsze jest ostro,

A jak Zbyszek ostatnio zapuscił na prosto,

Z wzmacniacza muzę, impreza niezapomniana,

Więc wbijaj do mnie a nie do innego pana.

A jak nie to i tak wesołego życzę,

Święta Bożego, niezapomnianego.

Opublikowano

Drodzy użytkownicy MPCForum!

Chciałem życzyć wam szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku. Bogactwa, mnóstwo ,,Lubię To'' oraz zastrzelić krasnala* :3

Mroźnej zimy, pięknego bałwana, grania w minecraft-a, szczęśliwych dropów, mnóstwo przyjaciół, dobrych ocen i innych dupereli.

76561198044975849.png

Best Member

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...