Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Otoz mam takie pytanie do was. Mam 100 Lvl knight pacc skille 87/79 Eq najlepsze na ten lvl . I sie nasuwa pytanie Gdzie bocić na tym lvlu? Myslalem nad LB Nightstalkery , Killer caimany i Dragony na DArashii . Co byście wybrali?

Opublikowano

Otoz mam takie pytanie do was. Mam 100 Lvl knight pacc skille 87/79 Eq najlepsze na ten lvl . I sie nasuwa pytanie Gdzie bocić na tym lvlu? Myslalem nad LB Nightstalkery , Killer caimany i Dragony na DArashii . Co byście wybrali?

Exp -Nightstalkery

Kasa - krokodylki

 

Opublikowano

157 paladynem na jakich grimach expić (Chodzi mi o respawn :Yala czy Darashia( i czy te stare czy nowe)?

Mam zamiar szybko expić ( może być waste).

I mam pytanie:Czy wlasnie expic na grmach gdzies czy gdzie indziej aby szybki exp byl.Jesli gdzie indziej to gdzie?

1373701876-U969346.jpg

Opublikowano

A więc tak gdzie moge zarobić w miare kasy i przy okazji coś poexpić ? Jest to 25 knight Facc skille 60+ eq : K Set Crimson sword Dragon Shield . Macie jakieś pomysły ? Bez Bota :)

c848.jpg
 

[10]-Postów    [80]-Postów     [640]-Postów
[20]-Postów    [160]-Postów   [1280]-Postów
[40]-Postów    [320]-Postów   [2560]-Postów

Opublikowano

A więc tak gdzie moge zarobić w miare kasy i przy okazji coś poexpić ? Jest to 25 knight Facc skille 60+ eq : K Set Crimson sword Dragon Shield . Macie jakieś pomysły ? Bez Bota :)

 

Mount Sternum na Cyklopach, tomby -1 może -2 ale z małymi wastami.

Jeszcze możesz iść na Salamandry w Venore, kasa jakaś jest, oprócz tego wylatują health i mana potiony (często, ja uzbierałem już po 300+), exp jest mniejszy niż na mt, do 12k/h przy pustym respie.

Opublikowano (edytowane)

A więc tak gdzie moge zarobić w miare kasy i przy okazji coś poexpić ? Jest to 25 knight Facc skille 60+ eq : K Set Crimson sword Dragon Shield . Macie jakieś pomysły ? Bez Bota :)

Ja bym Ci polecił Amazon Camp nad Venore, Dwarfy Kazardoon, Dark Catedral 1poziom (dobra kasa) :p

 

Edytowane przez Marchwj

 

Opublikowano

A więc tak gdzie moge zarobić w miare kasy i przy okazji coś poexpić ? Jest to 25 knight Facc skille 60+ eq : K Set Crimson sword Dragon Shield . Macie jakieś pomysły ? Bez Bota :)

Rotwormy na Fibuli ;)

sygnabymiyoshi_zpsfbe77387.jpeg

by @Miyoshi

<3
Opublikowano

A więc tak gdzie moge zarobić w miare kasy i przy okazji coś poexpić ? Jest to 25 knight Facc skille 60+ eq : K Set Crimson sword Dragon Shield . Macie jakieś pomysły ? Bez Bota :)

Dark Catedral -1 cała katedra, najs exp + kasa.

Opublikowano
 

Witam mam problem nie wiem gdzie expic z kolega. On ma 100lv ed a ja 90 lvl ek. Może byc waste do 50k/h . Prosze o szybka odpowiedz .

Opublikowano

Gdzie expić [PACC] 

60 lvl rp , skille : 90/86 , eq : crown helm, paladin armor , blue legi , boh , bron : composite Hornbow + onyx arrow lub demon shield i enchanted spear lub royalki.

Chodzi mi gdzie expic tak do 80. od 80 jakoś bym zaczął bić na stepy zao.

I jak napiszecie gdzie expic to napiszcie z jaka bronia mam isc :)

Opublikowano

Gdzie expić [PACC] 

60 lvl rp , skille : 90/86 , eq : crown helm, paladin armor , blue legi , boh , bron : composite Hornbow + onyx arrow lub demon shield i enchanted spear lub royalki.

Chodzi mi gdzie expic tak do 80. od 80 jakoś bym zaczął bić na stepy zao.

I jak napiszecie gdzie expic to napiszcie z jaka bronia mam isc :)

 

Poh dragon lair, albo gdziekolwiek Dragon Lairy - np. Darashia.

Oprócz tego Mutated Humany, spory exp, jak nikogo nie ma.

Opublikowano

Poh dragon lair, albo gdziekolwiek Dragon Lairy - np. Darashia.

Oprócz tego Mutated Humany, spory exp, jak nikogo nie ma.

No dragi to praktycznie ciągle zajęte. Na darashia to wgl lata duzo ludzi :/ dlatego szukam czegoś takiego w rodzaju draga ale mniej zajetego miejsca :)

Opublikowano

Witam 

Gdzie mógłbym expic 73 skill 87/73 rp (royal helmet,golden legs,palladin arrmor, ornate crossbow,softy)

znudziły mi sie juz bog raidery i mutant tigery na yalahar. Wolał bym pójść na frosty/dle żeby pojedyńczo je bić ale nie wiem gdzie

ps okolnir odpada z góry dzięki

Opublikowano (edytowane)

Witam 

Gdzie mógłbym expic 73 skill 87/73 rp (royal helmet,golden legs,palladin arrmor, ornate crossbow,softy)

znudziły mi sie juz bog raidery i mutant tigery na yalahar. Wolał bym pójść na frosty/dle żeby pojedyńczo je bić ale nie wiem gdzie

ps okolnir odpada z góry dzięki

Darashia Dragon Lair
Edytowane przez cinekqqq
Opublikowano

Gdzie expić [PACC]

 23 lvl ed, 40 m lvl , eq : focus cape , dragon shield, necrotic rod , softy. Moze byc waste. Chodzi mi o to by jak najszybciej wbić 30 lvl :)

 

Opublikowano

Gdzie expić [PACC]

 23 lvl ed, 40 m lvl , eq : focus cape , dragon shield, necrotic rod , softy. Moze byc waste. Chodzi mi o to by jak najszybciej wbić 30 lvl :)

 

Tomby (exori flam)

albo na Cyklopach w Mistrock - tylko musisz tam uważać i ogarniać.

Opublikowano

Gdzie expić [PACC]

23 lvl ed, 40 m lvl , eq : focus cape , dragon shield, necrotic rod , softy. Moze byc waste. Chodzi mi o to by jak najszybciej wbić 30 lvl :)

Tak ja kolega up mówi Mistrock, weź se sobą stealth ringi i life ringi jak masz kasę na waste ;) Walisz z exori tera.

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...