Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ek 35 lvl demon helm mpa golden legi mms skile 64/64 ewentualnie mogę doskilować do 70/70. jchodzi mi o jakieś miejsce do bocenia z niezłym expem. może być lekkie waste ale dosłownie lekkie :)

ostrywariat.png

Opublikowano

ek 35 lvl demon helm mpa golden legi mms skile 64/64 ewentualnie mogę doskilować do 70/70. jchodzi mi o jakieś miejsce do bocenia z niezłym expem. może być lekkie waste ale dosłownie lekkie :)

 

Ja bym nim w sumie sprobował na dobrym scrypcie malpy na banucie.

Jesli bot by ogarnial mial bys tam swietne miejsce.

Opublikowano

ek 35 lvl demon helm mpa golden legi mms skile 64/64 ewentualnie mogę doskilować do 70/70. jchodzi mi o jakieś miejsce do bocenia z niezłym expem. może być lekkie waste ale dosłownie lekkie :)

Próbowałeś piraty na yalahar? Albo zolwie na liberty bay?

ExTibia- without rang .. ; s ;s;s;s;s;s;s;s;s;s;;s;s;s

Opublikowano

doskilować coś czy skile mogą zostać takie jakie są? a do czego mi ten skrypt? zrobię wpt i gra gitara ;d

SKille spróbuj docisnąć do 75/75 albo 80 jak Ci się uda :D

ExTibia- without rang .. ; s ;s;s;s;s;s;s;s;s;s;;s;s;s

Opublikowano

doskilować coś czy skile mogą zostać takie jakie są? a do czego mi ten skrypt? zrobię wpt i gra gitara ;d

 

Po co skillowac , exp normalnie a na noc stawij postac na off train:)

Opublikowano

to jeszcze się zapytam gdzie bocic 35 ek demon helm mpa golden legi mms skile 70/70 żeby było jak najwięcej kasy. exp też jakiś tam może być ale najbardziej chodzi o kasę.

ostrywariat.png

Opublikowano

to jeszcze się zapytam gdzie bocic 35 ek demon helm mpa golden legi mms skile 70/70 żeby było jak najwięcej kasy. exp też jakiś tam może być ale najbardziej chodzi o kasę.

 

Mozesz sprobowac barbariany maly resp juz albo tomby w ankh , ew nie wiem jakby to wygladalo ,ale ten niski poziom na hero cave co lataja priesty etc :)

Opublikowano

to jeszcze napisz gdzie co jest bo pierwszy raz pacc więc jeszcze się nie orientuje co gdzie jest a te poradniki na gogle to o kant dupy ;d

ostrywariat.png

Opublikowano

Gdzie expić 32 knightem? Skille : 81/80.

Eq : demon armor, demon helmet, zaoan legs, epee, boots of haste, softy, około 30k na vaste ;)

Opublikowano

Gdzie expić 32 knightem? Skille : 81/80.

Eq : demon armor, demon helmet, zaoan legs, epee, boots of haste, softy, około 30k na vaste ;)

Jesli FACC to:

Amazon Camp, Tomb, Mountsternum

Jesli PACC to:

Magiciany, Cyclopolis, Mutated Humany, Tomby, Mino Darashia

Opublikowano

Jesli FACC to:

Amazon Camp, Tomb, Mountsternum

Jesli PACC to:

Magiciany, Cyclopolis, Mutated Humany, Tomby, Mino Darashia

tylko u mnie na candii na amazon camp boty, mountsternum tez,

a o jakim tombie mowisz? narazie expie na dark cathedral ale tam 100k expa na 2h ;)

expilem na d lair, ale tam czasami po 10 osob na bocie..

a na corymach dalbym rade, nie chce tak wastowac, bo pomagam kolezance xD

Opublikowano

Siemanko, gdzie najlepiej expić EK 28 lv skille 65/57 PACC oczywiście.

 

z góry dzięki za pomoc :)

 

Zrob sobie taska na tarantule i stone golemy.

Potem bij mutated humany/raty na yala .

Od 40-45 mozesz bic dragi na darashi , , potem jesli chcesz kasy to barbariany na duzym campie :)

Opublikowano

Siemanko, gdzie najlepiej expić EK 28 lv skille 65/57 PACC oczywiście.

 

z góry dzięki za pomoc :)

ja bym bił cyce na edron , masz 4 poziomy i jak wolny resp to niezle leci , ja tam do 50 expiłem.

ExTibia- without rang .. ; s ;s;s;s;s;s;s;s;s;s;;s;s;s

Opublikowano

Elo, elo

 

Pacc

 

68 EK

skille 88/76 axe

6 m lvl

 

eq crusader helmet,bohy,carapace shield,warrior axe,zaoan legs,blue robe,

 

chodzi mi o to zeby puscic go a nicke z malym waste i nie musi byc taki profif ale exp byl ~ dobry

 

i

 

pacc

94 ed

68 m level z eq

 

bohy,jakis armor co 12 arm +15 speeda,+1 m lvl, czapka +1 m lvl, medusa shield,glacier kilt - magma legs, muck rod(od 65lvl wali z ziemi) glacier rod(od 65 lvl wali z lodu).

 

gdzie by tak pusic na noc zeby wbil chociaz level w nocy i wyjsc na zero mniej wiecej

Opublikowano

Elo, elo

 

Pacc

 

68 EK

skille 88/76 axe

6 m lvl

 

eq crusader helmet,bohy,carapace shield,warrior axe,zaoan legs,blue robe,

 

chodzi mi o to zeby puscic go a nicke z malym waste i nie musi byc taki profif ale exp byl ~ dobry

 

i

 

pacc

94 ed

68 m level z eq

 

bohy,jakis armor co 12 arm +15 speeda,+1 m lvl, czapka +1 m lvl, medusa shield,glacier kilt - magma legs, muck rod(od 65lvl wali z ziemi) glacier rod(od 65 lvl wali z lodu).

 

gdzie by tak pusic na noc zeby wbil chociaz level w nocy i wyjsc na zero mniej wiecej

Powiedz mi jedno, co to za armor dla sorca co daję 15 speeda i 12 arma?
Opublikowano

Gdzie expić?

 

45 palek, PACC.

skille 82/68, eq: Crusader Helmet, Paladin Armor, Blue Legs, Mastermind Shield, Bohy, Royal Spears lub Enchanted Spears.

zmien helmet.

 

a exp na mount stenum /dwarfy w kazzo/a nawet ta wyspa co sa bug raidery bonebeasty etc ( swiat musi miec dostep)

Opublikowano

50 ek demon helm mpa golden legi mms skile 72/72 miejscie do zarabiania kasy i miejsce do dobrego expa (bez bota :D) chodzi mi o odzielne miejsca do kasy i expa ewentualnie miejsce z dobrym expem i kasa ^^

ostrywariat.png

Opublikowano

50 ek demon helm mpa golden legi mms skile 72/72 miejscie do zarabiania kasy i miejsce do dobrego expa (bez bota :D) chodzi mi o odzielne miejsca do kasy i expa ewentualnie miejsce z dobrym expem i kasa ^^

yalahar alchemist -mutated raty/humany/tigery i bog raidery.

barbarian camp a nawet mozesz sie porwac na hero na yala

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...