Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PROBLEM]Albo rozwalona karta graficzna albo sterowniki


StaryGnom

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

potrzebuje prawdziwej pomocy fachowca bo mam taki problem że gdy komputer nie ma sterów działa normalnie a gdy instaluje to po zresetowaniu sie zawiesza . Może mi ktoś podrzucić stery ( GeForce 7300 GS ) nVidia a może to ta karta jest walnięta

Opublikowano

Pobierz te któreś z tych zależy jaki masz system :P

 

Win7/vista 64 bit:

 

http://www.nvidia.pl/object/win7-winvista-64bit-285.62-whql-driver-pl.html

 

Win7/vista 32 bit:

 

http://www.nvidia.pl/object/win7-winvista-32bit-285.62-whql-driver-pl.html

 

Win XP 32 bit:

 

http://www.nvidia.pl/object/winxp-285.58-whql-driver-pl.html

 

Win XP 64bit:

 

http://www.nvidia.pl/object/winxp64-285.58-whql-driver-pl.html

 

Instalujesz wcześniej kasując stare :)

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

Win XP 64bit to sobie odpuść bo na pewno nie ma, tak samo jaki i wątpię by ktokolwiek na tym forum miał takiego windowsa

 

jak problemy z grafiką w czasie instalacji to zacznij od instalacji sterowników do płyty głównej i dopiero potem grafika

 

system powinien pobrać sterowniki z windows update i jeśli na nich działa to nie jest tak źle, jeśli po zmianie na nvidi dalej sie wiesza pobierz ze strony producenta grafiki może mieć dedykowane do tego modelu

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano
Win XP 64bit to sobie odpuść bo na pewno nie ma, tak samo jaki i wątpię by ktokolwiek na tym forum miał takiego windowsa

 

A zdziwił byś się panie ZNAWCO ja mam 3 laptopy, na których obecnie są zainstalowane Windows Xp x64, w których mam po 4 GB ramu.

Screena/Zdjęcie ? .........

 

potrzebuje prawdziwej pomocy fachowca

 

Pytanie autora tematu

 

ściąg z nvidia.pl

 

Odpowiedź kolesia nie mającego zielonego o czym mówi +1 for bot ;)

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...