Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jeśli zaczął bym od nowa grę na privach to ...


Alfertz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie , mam takie małe pytanko...

Jeśli zaczął bym grać od nowa na prywatnych serwerach metin2 , w ile czasu dało by się zrobić Pro eq ? i wgl czy da się jeszcze zrobić pro eq ?

 

Bo teraz jest tyle prywatnych serwerów ale dużo osób już jest pro, czy da się im wyrównać ? jak tak to ile czasu by zajęło to?

 

Lecą + za sensowne odpowiedzi...

 

Pozdrawiam.

♥ ♥ I'LL NEVER GIVE UP ! ♥ ♥

taj0y.jpg

 

| Ostrzeżenia: 25 % ;/ |

Specjalista
Opublikowano

Wszystko zależy od serwera na takim XenoXMT2 to w jeden dzień dorobisz bardzo dobrego eq, ale wiadomo lepiej zagrać na takim serwerze, który dopiero wystartował.

1365526782-U231645.png


Opublikowano

Wszystko zależy od serwera w jeden np hamachi na start masz pro eq a sa takie hardy ze musisz sie pomęczyć

1388363882-U262029.png
Opublikowano

Chodzi mi o Coś takiego jak np , avalonmt2.

W ile da radęsiędorobić całego eq 10.5 na 4 klasy :) ?

♥ ♥ I'LL NEVER GIVE UP ! ♥ ♥

taj0y.jpg

 

| Ostrzeżenia: 25 % ;/ |

Opublikowano

Dzięki , ale proszę teraz o wypowiedź tych którzy aktualnie grają na avalonie i wiedzą Co i jak ile mogło by zająć.

♥ ♥ I'LL NEVER GIVE UP ! ♥ ♥

taj0y.jpg

 

| Ostrzeżenia: 25 % ;/ |

Opublikowano

Króliczek , żeby mieć całe eq 10.5 w miarę ogarnięte 1 -5 bony ile czasu zajmie?

Jestem dość ogarnięty w tych sprawach ( robieniu eq ) ale jestem ciekawy ile by to zajęło :)

♥ ♥ I'LL NEVER GIVE UP ! ♥ ♥

taj0y.jpg

 

| Ostrzeżenia: 25 % ;/ |

Opublikowano

Króliczek , żeby mieć całe eq 10.5 w miarę ogarnięte 1 -5 bony ile czasu zajmie?

Jestem dość ogarnięty w tych sprawach ( robieniu eq ) ale jestem ciekawy ile by to zajęło :)

Pozwól, że zapytam... co rozumiesz poprzez 10.5? Bo nie bardzo ogarniam :).

sygnakrlik.png

 

 

By Baksiu :D

Opublikowano

chodzi mi o to , że tam w 6/7 bonach istnieje np 10/5 na klasę.

czyli 10 atak 5 odp

Ile zajmie zrobienie takiego eq całego :)

 

ps. Ty wgl sie znasz na avku ? bo widzę że nie bardzo.

♥ ♥ I'LL NEVER GIVE UP ! ♥ ♥

taj0y.jpg

 

| Ostrzeżenia: 25 % ;/ |

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...