Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer Terraria 1.0.6/1.1 Hamachi Szukam osób do wspólnej gry.


Szc

Rekomendowane odpowiedzi

Nowicjusz
Opublikowano

Szukam osób które chciałyby zagrac ze mną na moim serwerze.

Nie będzie on włączony 24/7.

Będziemy grac jeśli będzie co najmniej 3 z tych 5 osób (5 razem ze mną).

 

Chętni niech piszą tu lub na PW

 

Nazwa sieci: TerraSiecAztecL'a

Hasło: 123

Przy pisaniu zgłoszenia piszcie Login z Hamachi

Ustawiona jest akceptacja ręczna (przeze mnie).

 

Na serwerze nie ma lagów.

Mapa Large

 

Mój nick na Hamachi to AztecL

 

NIE AKCEPTUJE BEZ

ZGŁOSZENIA W KOMENTARZU

POD TYM TEMATEM

 

Zapraszam chętnych.

:D

Opublikowano

Szukam osób które chciałyby zagrac ze mną na moim serwerze.

Nie będzie on włączony 24/7.

Będziemy grac jeśli będzie co najmniej 3 z tych 5 osób (5 razem ze mną).

 

Chętni niech piszą tu lub na PW

 

Nazwa sieci: TerraSiecAztecL'a

Hasło: 123

Przy pisaniu zgłoszenia piszcie Login z Hamachi

Ustawiona jest akceptacja ręczna (przeze mnie).

 

Na serwerze nie ma lagów.

Mapa Large

 

Mój nick na Hamachi to AztecL

 

NIE AKCEPTUJE BEZ

ZGŁOSZENIA W KOMENTARZU

POD TYM TEMATEM

 

Zapraszam chętnych.

:D

Nich Hamahi:felek123

Nick w grze:felek

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...