Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

zrespiłem się w innym miejscu...


Kamileek1910

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

eloszka ;d

mam takie pytanie.

Wieczorem w MC chciałem wyjść po dwa wiaderka wody okej luz.. napełniłem je wodą i zobaczyłem Endermana zabiłem go i spadłem z górki , miałem mało Hp i się zabiłem.. Zrespiło mnie w innym miejscu wgl.. oco kaman ? Miałem tam dużo pobudowane etc.. co może być tego przyczyną ? jak wrócić na 'stare śmieci' ? kopałem piasek i zrobilem sobie wieżyczkę do góry by zlookać czy gdzieś jest blisko moja osada , ale dupa nic nie ma.. co zrobić ?!

tak tak... gram na piracie ;c

banner-celtic.gif

Zapraszam na mój profil yt.

www.youtube.com/haaczykk

na którym 'vloguje'

rozmawiam między innymi o sporcie konkretnie o piłce nożnej i nie tylko!!

subskrybujcie !

oraz zapraszam na stronkę fanów Celticu Glasgow:

Opublikowano

Spawn masz w jakimś tam miejscu, Ty widocznie odszedłeś od spawna.

Ściągnij program Cartographer i zrób screena mapki z góry.

I idź stronę zbudowanych budynków ;)

 

 

Opublikowano

masz może link download do owego 'Cartographer'a' na wersje 1.0.0 ? bede wdzięczny za link ;]

banner-celtic.gif

Zapraszam na mój profil yt.

www.youtube.com/haaczykk

na którym 'vloguje'

rozmawiam między innymi o sporcie konkretnie o piłce nożnej i nie tylko!!

subskrybujcie !

oraz zapraszam na stronkę fanów Celticu Glasgow:

Opublikowano

Proszę, działa również z poprzednimi wersjami:

http://www.minecraftforum.net/topic/153066-cartograph-g-map-your-world-minecraft-10/

 

A tutaj dokładny dl, bez skanu gdyż to strona minecraftforum.

http://duponline.net/cartograph_g/download.php?f=cartograph_g_2011_11_20_bins.rar

1323684629-U465698.png

Opublikowano

Chyba łóżko także zmienia miejsce spawn'u.

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Opublikowano

okej dzięki pany ! odnalazłem swoją miejscówkę ;>

banner-celtic.gif

Zapraszam na mój profil yt.

www.youtube.com/haaczykk

na którym 'vloguje'

rozmawiam między innymi o sporcie konkretnie o piłce nożnej i nie tylko!!

subskrybujcie !

oraz zapraszam na stronkę fanów Celticu Glasgow:

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...