Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Best Survival | 1.0.0 | PVP ON | 1.0.0 | No-WL | Mobs on | Nether on | Dedyk!


lolek321q

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Można mieć "wioskę" chronioną przez cuboida czyli survival do dupy, nie można okraść tej wioski ani ją spalić ani jej zniszczyć = minus.

Opublikowano

Z powodu koszmarnych lagów administracja podjęła decyzję nad zamknięciem serwera do czasu wygenerowania świata poprzez WorldBorder.

 

Wasze ekwipunki pozostają bezpieczne, mapka będzie całkowicie zmieniona.

Opublikowano

a tak się jako drugi się spytam czy są cuboidy na wioskę? i czy jest LWC?

i do tego typa co tam ktoś mieczem nawalal to Survival :D nie jakis Rp na rp idz pograc bo ja tez moze wbije :D

i kiedy start next serwera i czy szukasz moda.

 

i czy byś mogl dodać do w-l z chęcią pomoge.

 

Sory za blędy ortograficzne.

http://Nie działa mi avatar :<

Opublikowano

LWC brak.

Cuboidów na wioskę nie dajemy.

Moderatorów nie poszukujemy, nowa mapa jest już generowana przez WorldBorder, aktualny stan to 6%.

 

Edit 1. 25%

Opublikowano

ja się nie znam na tych dedykach wiec wole się upewnić

 

Ale po tym co przeczytałem to fajny serwer się zapowiada pogramy zobaczymy

 

Dziękuje za odpowiedz na moje pytanie ;)

Opublikowano

Prace zakończone powodzeniem, zaktualizowaliśmy builda Bukkita, nowa mapa w pełni wygenerowana więc nie ma mowy o lagach.

 

Serdecznie zapraszamy!

Opublikowano

"LWC brak.

Cuboidów na wioskę nie dajemy.

Moderatorów nie poszukujemy, nowa mapa jest już generowana przez WorldBorder, aktualny stan to 6%."

 

No i brawo. O to chodzi. Jak zobaczyłem ScreenShoty to się szczerze wystraszyłem jako stały gracz survivalów. A ten serwer... Miodzio, na 100% zostanę na dłużej, o ile dodacie frakcje.. [Przydałoby się też mcmmo lub/i Heroes czy coś w tym stylu. Swietnie to współpracuje razem, bo dzięki Heroes (wymagane itemy do czarów) jest większa równowaga wartości w mc, diaxy i żelazo przestają być najcenniejsze.]

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...