Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wielka REAKTYWACJA SUNCRAFT powraca! takjkk on powraca! bierz ip i wbijaj! na co czekasz?!


sauberx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich i zapraszam na reaktywacje SunCraft!!!

 

 

IP: s12.csrv.pl:24473

 

 

 

 

 

 

SunCraft po dlugin okresie powrócił do was by znów zaistnieć!!!!

 

 

 

 

 

Na naszym server jest:

-miła atmosfera

-ogarnieci admini

-ZERO lagów

-mozliwosc kupienia VIP lub SUPER VIP

-20slotów. chcemy powiększyc do 60 ;D

 

 

komendy/porady/sztuczki:

-zabezpiecmy komenda /cprivate lub /lwc

-swoj do zapisujemy komenda /sethome a wracamy do niego /home

-alby wrocic sie na spawn pisz /spawn

-wszystkie guziki do tp na /warp warpownia

-aby zarobic dojdz do pracy /jobs browse

lub sprzedawaj mineraly w AdminShopie

-pierwsza dzialka za free

-kazda kolejna MUSI byc pozamiastem. cena: dlugosc*szerokosc*200

-o dzialke pros adma/moda

-aby nie dostac bana przestrzegaj regulaminu.

-jesli cchesz kupic vipa lub supervipa pisz mi w grze lub tutaj na PW

 

 

 

 

Miłej gry

Pozdrawiam

H@ xSAUBERX

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Sauber prosze o zabranie Krysi Moda ponieważ ona chciała ze mną pvp i powiedziałem ze nie chce i mi dała bana!

Jestem Polakiem i posługuję się poprawną polszczyzną.

Opublikowano

Dubel

http://www.mpcforum.pl/topic/502443-wielka-reaktywacja-suncraft-powraca-takjkk-on-powraca-bierz-ip-i-wbijaj-na-co-czekasz/page__p__3574453#entry3574453

8can.png

 

|| CPU: I5-2500 || GPU: MSI Gtx 660 Titan || Ram: DDR3 8GB GoodRam || Zasilacz: Antec 500W || Płyta Główna: Asrock H61M ||

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...