Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dl] Pliki Serwerowe By zwiad123 pod wersje 1.0.0


boxmc

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

9.12.2011r. 1 Edycja

Pliki Serwerowe by zwiad123 v1.0

Witajcie jak wiecie niektórzy z was potrzebują pliki serwerowe survival i ja akurat je mam i udostępniłem w 100% moje pliki no-coppy!!

Na razie mam tylko 15 pluginów:

AuthMe

AutoMassage

AutoSave

CommandBook

CrafBukkitUpToDate

HelpPages

KiwiAdmin

LWC-Tylko Dla Vip

MagicCarpet

nChat

Permissions

PermissionsEx

StopLookingAtMyPlugins_v.1.2

WorldEdit

WordGuard

MagicCarpet-Tylko Dla Vip

Rangi Dostępne Tylko Z PermissionsEx!!

Gracz

VIP

Wlasciciel

Moderator

Administrator

Komendy

nadawanie grupy bez grzebania w plikach

pex user nick group set ranga

np:pex user zwiad123 group set vip

op nick-daje opa

/tempban nick czas min/sec i więcej -daje bana na określony czas i date

 

 

 

 

Waga plików 25.51 MB

Download

http://www.multiupload.com/O5AFXU7KZY

i macie tu bo zapomniałem dodać 64bit starter:http://www.multiupload.com/5A0ROH17JB

 

 

 

 

 

 

 

 

Skan

 

http://imageshack.us.../14/skanqu.png/

 

 

Hasło do plików:

 

 

www.mpcforum.pl

 

bez mojej zgody nie edytować!!

MADA FAKA :D


Opublikowano

Lekko przerobione moje pliki, widzę po spolszczeniach kolego jak i po commandbooku : d

@edit

nawet permissions nie umiesz konfigurować, huh, słabiutko!

@edit2

chamstwo w państwie kurwa, dodałeś 2 pluginy zmieniłeś lekko i to jeszcze źle permissions i kozaczysz "swoimi" plikami.

Pozdro i zapraszamy w przyszłości..]

 

 

@Edit3

CommandBook moje, HelpPages moje, nChat odemnie, permissions moje leciutko przerobione, i automessages moje (komentarz),

a reszta to moje tylko że na nowo konfigi wygenerowałeś żeby nie było. jak nie wierzycie to zobaczcie skład mojej paczki i porównajcie.

 

@edit4

Dobra tym razem ci odpuszczę, ale na przyszłość rób coś swojego i DOBRZE to rób.

Ja od 0 wszystko konfigurowałem i spolszczałem.

Pozdrawiam,

 

@Edit5

przegięcie pałki, nawet mój config do startera jest w twojej paczce LOL2

 

@Edit6

a no tak zapomniałbym, AuthMe też moje.

 

@edit7

Zobaczcie sobie na jego posty, raz piszę że ma 15 lat raz że 12 kurwa no dzieciak jakiś i pliki kradnie, w temacie powinno być napisane

"Witajcie jak wiecie niektórzy z was potrzebują pliki serwerowe survival i ja akurat je mam i udostępniłem w 1% moje pliki total coppy!!"

p o m a t u r z e c h o d z i l i ś m y n a k r e m ó w k i

Opublikowano

twoje?? ino commandbook wziołem powitanie pozdro :)

a permissions to niektóre to dla vip pozdrawiam cię i nie kradne plików :)

MADA FAKA :D


Opublikowano

box ino? fajnie.. ;d

 

a co do tej kradzieży, za chwilę sprawdzę i automessages sprawdzimy.. skoro Shogun mówi że jego to będzie jakaś reklama od niego a nie tekst od Ciebie ^^ sprawdzi się ;d jak coś wrzuce screena ;d

0a00ecc459146e62646faf526e05dfe2.png

32b6077353e7d3691feafb6e0602dd23.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...