Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

AgeCraft - 30 slotów [Dedyk] [24/7] [NO-WL] [RP] [S]


Pixel0

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Server:

 

Wersja: 1.1.0

(bardzo szybko przechodzimy na nowe wersje (jak wyjdzie bukkit))

Potwory: ON

Zwierzęta: ON

Whitelist: OFF

PvP: ON (poza miastami itp.)

Piekło: OFF

Premium: OFF

 

 

 

Ilość slotów: ~30

Typ gry: Role-Play+Survival (RP+SV)

IP SERVERA: SERVER NIE WYPALIL NIE WCHODZIC!!!!

 

 

 

 

Na serverze jest:

 

- miła atmosfera

-ogarnięta administracja

-systemy miast, zamków, wsi i wielu innych

-npc

-questy

-handel

 

 

 

Regulamin servera:

 

1. Nie przeklinaj.

2. Nie proś o Teleport, Gamemoda itp. Admina/Moda bo dostaniesz bana bez ostrzeżenia!

3. Nie irytuj Administracji i innych graczy.

4. Nie używaj cheatów.

5. Używaj wyobraźni!

6. Nie narzekaj że coś Ci nie pasuje!

7. Pomyśl zanim zadasz pytanie.

8. Pisz poprawnie po Polsku.

 

 

 

//bez YT

32325i.png

Opublikowano

Server jest super i wiem co mówię , ponieważ ostatnie pół roku straciłem na zwiedzania serverów i na żadnym nie zostałem dłużej niz 5 minut ,ponieważ już spawn i pisownia administracji mnie dobijała . Ten server jest super , a questy super :)

Opublikowano

Pozwolę sobie jeszcze raz napisać aby więcej ludzi widziało ten temat,

serwer jest naprawdę świetny, na początku wchodzisz i masz kilka questów, poźniej idziesz w las, bandytów mało + dynamiczna mapa na ich stronie www.wofmc.pl która umożliwia podgląd ewentualnych wrogów. Administraja bardzo pomaga, ciągle powstają nowe wioski i miasta + lochy i ciekawie miejscówki takie jak np Mordor, wioska elfów, naprawdę polecam, zagrajcie a nie pożałujecie

Opublikowano

Refresh. Dosłownie co chwile powstają nowe miasta i naprawdę jest co robić. Zapraszam! :)

32325i.png

Opublikowano

Pojawił się trailer z naszego servera, na którym widać niektóre budowle takie jak wioska Galia, Twierdza Belgost, Wioska Walhalli i więcej. Chcesz zobaczyć te wspaniałe konstrukcje na własne oczy? Zapraszam na nasz server! :)

32325i.png

Opublikowano

Totalne dno, nie polecam. Administracja ma mniej niż 12 lat, banuje za nic, każdy Cię leje gdy tylko wyjdziesz ze spawna.

1322316286-U391680.png

1319035981-U394251.png1319035981-U394251.png1319035981-U394251.png1319035981-U394251.png1319035981-U394251.png

Massimiliano

Opublikowano

Massimimiliano, hah nawet nie grałeś a gadasz. Klimat jest niesamowity, na większości serverów tego nie odczujecie. Polecam i zapraszam. ;)

32325i.png

Opublikowano

Niedługo otwarcie stolicy. Co za tym idzie? Nowe rangi! Pozdrawiam i serdecznie zapraszam! :)

32325i.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

 

Refresh. Przeszlismy na wersje 1.1 dlatego taki pozne odswierzenie tematu. Przepraszam i jednoczesnie zapraszam na server AgeCraft! Pozdrawiam. :)

32325i.png

Opublikowano

Refreshuje temat i dodam parę informacji. Otóż został ogłoszony event w którym główną nagrodą jest GIFT CODE! Tak jest, za drugie miejsce bedzie VIP, a za trzecie miejsce dajemy niektóre zenchantowane itemy. Po za tą atrakcją została oficjalnie otwarta stolica! Zostały także dodane nowe rangi typu: Patrycjusz oraz Magnat! Serdecznie zapraszam nowych graczy. Widzimy się na serverze! Pozdrawiam.

 

~ SheriffPL

32325i.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...