Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

BlideQen - Escape by Bushpier


Bushpier

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chciałbym wam przedstawić mapę escape do minecraft którą sam zrobiłem.Piszcie co sądzicie o tej mapce.Mapka nie jest zbyt długa ponieważ nie chciałem umieszczać w niej za dużo parkoura co dla niektórych jest trudne i zrobiłem mapę w większości "zagadkową".

 

Link do mapki:

[url="http://www.speedyshare.com/file/FHNQc/BlideQen.rar"]http://www.speedysha...Qc/BlideQen.rar[/url]

 

 

 

Scan:

[url="http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=3833db8bfc7e7aa04e6ef776fe57a68c39d0ac1fed42aedee18f12b257f150b7-1322853638"]http://www.virustota...50b7-1322853638[/url]

Opublikowano

Przeszedłem i przyznam , że nie jest jakaś fajna . Jest zwyczajna tak jak pozostałe mapy escape . Łap lajka.

|| exLider Minecraft || exMPC Media Lider || exModerator Single Player || exModerator Lineage2 || exModerator 4Story || exModerator Tibia || VIP ||

Opublikowano

Przeszedłem całą mape i szczerze ci powiem że mapa do bani wiem że twoja pierwsza itp ale wszystkie zagadki zgonione z innych escape i to nie jest escape ponieważ podczas skakania (parkour) które też było dziecinne można było uciec bez udania się dalej ^^ ale pominołem ten fakt i doszedłem do końca jedyne co ci się udało i nie było "chyba" zgonione to szukanie diamentów w mini mieście ale potem to już zgonione z tym wrzucaniem diamentów :D dam ci lajka jak zrobisz kolejnego escape które będzie mega długie które bedzie dużo zagadek oraz duuuuzo parkoura :) moja ocena mapy: 3/10

Opublikowano

Ok wiem, trudno wymyślić coś nowego, aktualnie właśnie robię mapę w której będzie więcej podróżowania (będzie otwarty świat) i poszukam na jakiś zagadek które są mało znane, chcę żeby mapa była długa więc skończę pewnie gdzieś pod koniec stycznia bo nawet w lutym a tą mapkę robiłem 4 godziny

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...