Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zainstalować minecraft'a w innym folderze niż domyślny


maciekmm

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam mam problem . Skopiowałem wszystko tak jak we wzorze i po odpaleniu pliku pisze

"Unable to access jarfile Minecraft.exe" i jak zatwierdze to sie wylacza wiersz polecenia i nic nie nastepuje. Prosze o szybką odpowiedz

Mam jave 7 system 32 bit w pliku napisałem tak :

 

@ECHO OFF

set APPDATA=d:\

SET BINDIR=%~dp0

CD /D "%BINDIR%"

java -Xincgc -Xmx1G -jar Minecraft_2.exe

pause

 

Zalezy mi aby ktoś mi odpowiedział ponieważ nie mam miejsca na dysku C ( 0mb :) )

Opublikowano

Który ? ten co stworzyłem czy stary ? Jeśli stary to Minecraft.exe i jest on na dysku D.

 

Aha i jeszcze coś teraz nawet normalny minecraft sie nie włącza.

Opublikowano

Zmieniłem zapis w pliku na taki

 

 

set APPDATA=D:/

java -Xincgc -Xmx512M -jar Minecraft.exe

pause

 

 

i teraz wlacza sie wiersz polecenia pisze to co jest napisane w tym pliczku ale caly czas pisze ze nie ma dostepu do takiego pliku javy . Duszę OK ale minecraft sie nie włącza

Opublikowano

Dobrze podaj teraz cały plik .bat oraz dokładną nazwę swojego launchera. A także spróbuj odpalić go poprzez administratora .bat, spróbuj podać też bezwzględną lokacje launchera w taki sposób

 

D:\Gry\minecraft\Minecraft.exe -Ścieżka do launchera, sprawdź ją klikając prawym na launcher i dodaj Minecraft.exe

zamiast Minecraft.exe

Opublikowano

Sciezka do launchera i jego nazwa : minecraft.exe

D:\games\minecraft\Nowy folder

plik bat nazwa - minecraft_2.bat

zawartosc pliku bat

 

@ECHO OFF

set APPDATA=D:\Minecraft

SET BINDIR=%~dp0

CD /D "%BINDIR%"

java -Xincgc -Xmx1G -jar minecraft.exe

pause

aha i co co chodzi ze mam go uruchomic przez Administrator.bat ?

Opublikowano

Spróbuj tak:

@ECHO OFF
set APPDATA=D:\Minecraft
SET BINDIR=%~dp0
CD /D "%BINDIR%"
java -Xincgc -Xmx1G -jar D:\games\minecraft\Nowy folder\minecraft.exe
pause

Czy na pewno nazwa to minecraft.exe a nie Minecraft.exe ? (duże litery)

Opublikowano

napewno

 

Teraz pisze unable to acces jarfile D:\games\minecraft\nowy folder\ minecraf.exe

 

Jest jeszcze taki problem ze jak teraz mam ten plik .bat i launcher w tym samym folderze to nawet przez launchera nie moge odpalic minecraft'a

Opublikowano

Mój system to Windows 7 Ultimate . Po uruchomieniu jako administrator jest to samo ale zauwazylem znaczaca zecz - mam jave 6 :) a myslalem ze mam 7 hehe

I co teraz mam czynic?

Opublikowano

Kiedy włączam to, to wyskakuje mi :

,,Error occurred during initializaiton od UM

Could not reserve enough space for object heap

Could not create the Java vrtual machine.

Aby kontynuować, naciśnij dowolny klawisz"

Co mam zrobić ?

Opublikowano

No w końcu! Sam nie mam za bardzo miejsca na "C", więc zdecydowanie przyda mi się twoja pomoc! Leci +!

| Pijawka I | Pijawka II | Pijawka III | MPC User I | MPC User II | MPC User III | MPC Member | MPC Member II | ProUser | MPC Member III | MPC Team | Postmaker | Postwriter |


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...