Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

s2.minemania.pl:25560[Dedyk][24/7][no-wl][no-premium]


StefanMT2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zapraszamy na drugą odsłonę minemanii!!

 

 

s2off.png

 

IP: s2.minemania.pl:25560 (napisz z portem :25560 bo jak nie to wejdziesz na s1 a nie na s2.)

IP ts3: s1.minemania.pl

 

Zapraszam do oglądnięcia prezentacji serwera:

 

 

Ogólne Informacje:

 

Potwory: ON

PvP: ON (na surowcowej i nether)

Nether:ON

 

The End: gdy będzie stabliny - ON

 

Jak zacząć grę ?

 

Przygodę zaczynasz na niedużym spawnie z zasadami (Należy wszystko przeczytać)

Działki kosztują 15.000 lub w każdym mieście w hotelu pokój na 7 dni kosztuje 200, więc aby uzbierać należy wybrać jedną z poniższych prac:

-Górnik

-Drwal

-Budowniczy

 

-Rybak

 

-Łowca

 

-Kopacz

 

-Rolnik

 

Aby dołączyć do danej pracy należy wpisać "/jobs join <nazwa pracy="">" (np.: /jobs join Drwal) Na czym polegają te zawody, myślę, że każdy wie. A jeżeli nie to więcej info znajdziecie pod komendą "/jobs info <nazwa pracy="">". Za wykonywanie tych pracy otrzymuje się wynagrodzenie w postaci "Monet". Jest to nasza waluta w grze.

 

Zespół

 

Administracja :

StevenT96

matrix14

Seprion

Moderatorzy :

po jakimś czasie będzie nabór.

 

 

Regulamin

 

 

1. Zasady ogólne

• Szanuj innych graczy.

• Nie używaj wulgaryzmów.

• Nie spamuj.

• Zawsze sprawdzaj na forum przed napisaniem tematu czy taki już nie istnieje.

• Zakaz wyłudzania haseł do gry oraz grożenia innym graczom.

• Administracja nie ponosi odpowiedzialności za skradzione, utracone rzeczy.

• Całkowity zakaz reklamowania innych serwerów.

• Każdy błąd należy zgłosić Administracji. Jeżeli nie zostanie zgłoszony, a dany gracz spróbuje się na nim wzbogadzić zostanie ukarany.

• Zabronione jest używanie programów ułatwiających grę.

• Admin nie daje itemków.

 

 

2. Miasta

• W miastach działki przydziela Administracja lub moderator.

• Przy usuwaniu działki graczowi nie są wzracane żadne itemki.

• Budowanie niezgodnych tematycznie co do miasta budynków może doprowadzić do usunięcia działki.

• Na każdej działce w mieście należy umieścić tabliczkę z pluginu OnlineSigns. Stawia się ją tak: w pierwszej linijce [pps] w drugiej piszecie swój nick tylko pamiętajcie że liczą się duże i małe litery. Po tygodniu nieusprawiedliwionej nieobecności działka może zostać usunięta.

• Działka z której wylewa się woda na ulicę zostaje odebrana bez ostrzeżenia.

Zakaz stawiania w domku shopów ponieważ są do tego przeznaczone miejsca w miastach.

 

4. PvP

• Na serwerze włączone jest PvP.

• Osoba która zabija nie musi oddawać rzeczy.

oban19.jpg

 

ts3.progaming.pl

Opublikowano

Bardzo fajny serwer,serwer jest dedykowany posiada 500slotów i rożne pluginy ale tak czy siak lepsza jest s1.minemania.pl :P

Mito Elo 3 2 0 WOOP WOOP

Opublikowano

Polecam gorąco serwer! Jeden z lepszych, BRAK JAKICHKOLWIEK LAGÓW! Gra juz troche osob :) Zapraszam kazdego, jezeli chce sie dobrze bawic.

Opublikowano

Ludzie, odswiezam, bo warto! NA PRAWDE JEDEN Z LEPSZYCH SERWEROW! BRAK JAKICHKOLWIEK LAGÓW!

 

Serwer wystartowal wczoraj o 21;30 jakos, graczy jest juz sporo,

 

Dodatkowo; Serwer jest już DRUGIM 'dzieckiem' MineManii! Pierwszy serwer jest cały czas online i Osoby online są w granicach 100-200++

Opublikowano

Zapraszam, wlasnie za chwile odbędzie się event o maleńką sumkę kasy. [ 5000 ] co by pomóc w zakupie działeczki.

Opublikowano

już niedługo myślę że dziś się wyrobimy lecz serwer będzie zrestartowany kasa działki itemy hasła i wszystko ponieważ przerabiamy trochę serwer ponieważ na jobsach za łatwo zdobyć kasę także zmienimy ilość dostawania kasy w jobsach lub całkowicie je usuniemy i na początku zasilimy ekonomię serwera większymi nagrodami w loterii.

oban19.jpg

 

ts3.progaming.pl

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...