Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jobs - błyskawiczne zarabianie Minerem (Górnik)


Terrain

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich w moim kolejnym tutorialu. Dziś postanowiłem Wam pokazać jak błyskawicznie (w kilka dni) zarobić fortunę w na serwerach multiplayer. Jobs oryginalne, niezedytowane posiadają w configu Minera takie linijki:

 


Place:
RAILS:
income: 2.0
experience: 2.0

 

I to jest właśnie nasz cel :) W tym miejscu polecam Administratorom usunięcie tych linijek!!!

 

Co nam będzie potrzebne?

 

- Troche czasu

- Łopata lub kilka sztuk budulca

- 4 wiadra wody

- Kilka sztuk zwykłych torów (rail)

 

 

Zaczynajmy!

 

1. Musimy zbudować / wykopać kwadrat o głębokości min 1 kratki i wymiarach 10x10

63046821.png

 

2. Wylewamy kolejno wodę w każdy róg pustego pola

 

61929745.png

50183005.png

 

3. I teraz nadeszła zabawa :) Kładziemy tory "na wodzie", dzieki temu strumień wody zmywa je w naszą stronę i możemy je znów położyć :)

 

48132564.png

94757262.png

 

4. I tak w nieskonczoność. Jeśli znajdziecie bota, który będzie stawiał tory za Was to zarobicie kasę jeszcze szybciej

:)

 

 

Mam nadzieję, że nikt mnie nie uprzedził wcześniej i ten poradnik pomoże komuś "odkuć się" i zniszczy ekonomię na kilku serwerach

xD (żart) :D

 

Pozdrawiam, Terrain

Kiedy patrzę na niektóre osoby na tym forum zaczynam być za podpisaniem ACTA.


 

Opublikowano

Dzieki stawianiu torów zarabisz money :) i do tego masz exp, im więcej expa tym większy lv > im wiekszy lv tym więcej kasy dostajjesz za postawienie :D Proste i logiczne ;D

 

 

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

 

Mój tysięczny post!!!!

Kiedy patrzę na niektóre osoby na tym forum zaczynam być za podpisaniem ACTA.


 

Opublikowano

Bardzo przydatne. Kiedyś też tak robiłem, ale nie pamiętam z czym i mnie zbanowali za b. szybkie zarabianie kasy ( yy. Czity ; D ) Leci Lajk

 

carv2.jpg

Opublikowano

No niestety :) ja tez o malo nie zbanowalemza to gracza :) ale to w koncu wbudowanew plugin wiec sprawa jest sporna :) Wywalailem i po sprawie :D

Kiedy patrzę na niektóre osoby na tym forum zaczynam być za podpisaniem ACTA.


 

Opublikowano

P.S nie 10x10 tylko 9x9 lub mniejsze.

 

Jak się nie obrazisz (bo tak bywało już.) zrobiłem ten sam poradnik tylko poprawiłem na 8x8

Jestem początkującym grafikiem chcesz sygne / Avka ? Napisz !

 

 

 

 

 

beznazwy3s.jpg

 

 

Daj +

Opublikowano

I tu sie mylisz bo najlepsza i najefektonwniejsza jest wersja 11x11 gdzie kwadrat w środku jest pusty, wtedy itemki szybciej plyną :)

A co do tego co napisałeś, wiesz jak się to w Polsce nazywa? Plagiat.

 

@Uluq

 

No raczej tak, ale to nie Twoja wina że jesteś sprytny :) Mógł najpierw posiedzieć z godzine nad Jobs i przemysleć all dokładnie :D

Kiedy patrzę na niektóre osoby na tym forum zaczynam być za podpisaniem ACTA.


 

Opublikowano

no właśnie nie :) Sam sprawdzałem obydwa sposoby i po postawieniu bota, który tylko klika PPM po około 4 godzinach miałem 4,5 mln :D

Kiedy patrzę na niektóre osoby na tym forum zaczynam być za podpisaniem ACTA.


 

Opublikowano

Bardzo fajne wykorzystanie, a tak się składa że mam takie coś zrobione, i zaraz pójdę się tym bawić ;d

iz857a.png
Jak odpowiadasz mi na posta użyj proszę @tsdek - szybciej ogarnę.

Moje poradniki(ANDROID):

 

 

Moje poradniki(Programowanie stron):

 

 


 

 

Opublikowano

Można ale admin może zmienić i za ścięcie trzciny dostajesz np. 2 exp i kasy a za postawienie -3. Wtedy tracisz i to się nie opłaca torów raczej nie zmieniają chociaż i z trzciną jest rzadko.:P

  • 5 lat później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...