Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Możecie włączyć stronę główna?


pck101

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Powinni nam dać pliki serwerowe, lepiej je wykorzystamy. : ) A nie się marnują u tych debili.

Chciałbym teraz żeby cofnęli po tym błędzie tą nową aktualizacje i do niej nigdy nie wracali.

Opublikowano

a tak wgl ciekawe czy jest silnik dark orbit?;D

 

Ostatnio ten temat był poruszony na forum , silnik DO niejest za bardzo dostepny

Opublikowano

Pewnie jakas awaria, niedlugo napewno naprawia to ;)

 

Jest, ale nie dla każdego.Ci z ug go mają ;) Ciekawe co robią

 

A skad ty masz takie informacje ;)?

 

a tak wgl ciekawe czy jest silnik dark orbit?;D

 

Jest, ma go BP -,-

 

 

 

Możesz dać linka?;p

 

Przeczytaj jego posta jeszcze raz uwaznie ;P

Opublikowano

jeju wy jestescie dzień w dzień w domu coja mam powiedzieć ? 2 -3 max na tydzien do domu jade...

eh zdał by sie dedyk i lapek :(

Opublikowano

To chyba dobry czas by popracowac nad przywroceniem starych alienow :)

A co najgorsza to padlem, ciekawe od czego jak serwery byly wylaczone?

Opublikowano

a tak wgl czy jakiś zwykły grasz ma ten silnik?;p

 

Niestety nie. Dark Orbit to silnik stworzony przez BP i nigdzie nie udostępniony. Nie istnieją nawet żadne klony (mówię o udostępnianiu).

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Opublikowano

@Up

Ludzie mają, ale nie dają publicznie bo danie za free = 10 tyśi Ojro dla BP za pogwałcenie prawa autorskiego =\

Opublikowano

pl3 działa, ja pierdole 5mln uri na ogarnięcie 15lvli laserów dronów osłon, dajcie spokój co bp robi z ludźmi

Zarabianie w internecie - chętny? Pisz ?

Opublikowano

Ja będę narazie tylko drony rozbudowywał chyba najbardziej się opłaca a i już chyba te serwery działają mi przynajmniej działają

Pomogłem ?? To daj Lajka :)

Opublikowano

słuchaj nawet na drony trzeba lekko pół miliona wywalić, co prawda ja mam je na 10 poziomie już, ale też narazie same drony, potem się zobaczy

Zarabianie w internecie - chętny? Pisz ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...