Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Priv Serwer Team.. Czyli full zabawa, Xfire lub TeamSpeak


BestPlay

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukam chętnych do gry na prywatnych serwerach Dekarona..

Wymagania: minimalna znajomość gry, doświadczenie z globala..

Mam dwie propozycje serwerów:

 

1)

[url="http://core-games.net/frontend/"]http://core-games.net/frontend/[/url]

- preferowany

 

2)

[url="http://evolutiongames.net/dekaron/index2.html"]http://evolutiongame...ron/index2.html[/url] 

- opcjonalny

 

Chętnych na wspólną zabawę podczas wolnego czasu, zapraszam do wypowiedzi w tym temacie lub do kontaktu na PW.

 

Pzdr.

 

//linki w code

2q1t1lg.gif

Opublikowano

Zdecydowaliśmy się na grę na tym privie :

 

http://core-games.net/frontend/

 

Polska gildia rozwija się, wbijamy kolejne lvl'e i nabijami kolejne kille. Zapraszamy.

Oferujemy miłą atmosferę, świetną zabawe i pomoc dla nowych graczy.

2q1t1lg.gif

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Siemka Jaki nick w Core Games masz ??? Mam segite hunter 121lvl w miare dobre eq i summonera 146lvl ^^ z eq . Jaka to gildija jaki masz nick jaki lvl i w jakich godz. grasz mniej wiecej żebym mógł cię złapać ?? ..^^ ;c

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...