Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DOWNOLAND] Mapka Escape by Dozan ,,Z dziennika Nastoletniego Psychola"


Dozan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A no witam, dziś zaprezentuje moją mape escape.

Co prawda - jest krótka bo to takie mini demo.

 

Fabuła :

 

 

Jest rok 2050.Mieszkasz na spokojnej wsi, obok miasta.Nagle zaczyna ci się kręcić w głowie i wszystko znika...widzisz ,,coś dziwnego"

jakbyś cofnął się w czasie...otóż to prawda.Budzisz się w dziwnej

celi, ktoś smaruje cie dziwnym smarem.I mówi - spokojnie, mamy rok

1990 - tu co chwile każdy ginie.Po chwili widzisz, gościa który

wstaje i bije rułą psychola po głowie.Mówi że nazywa się Trey i

że był policjantem.Także mówi że zabił brata, tego psychola gdyż

porywał i ciął ludzi - zemsta za żone.Przeciągnął Psychola do

pewnego miejsca, i też tam wskoczył - zamiast z tobą uciekać.

Zdziwiłeś się i zemdlałeś.Obudziłeś się w tym samym miejscu i

 

zacząłeś słyszeć głosy....Postanowiłeś uciec.

 

 

 

Skanowanie :

 

 

 

Downland :

 

 

 

A tutaj, po grze mini historyjka, czytaj po podniesieniu skarbu ze skrzyni-

 

 

Gdy chwyciłeś za miecz, ukazały ci się dziwne cyfry urwał ci się film, i przyśniło ci się że widziałeś Młode Dziecko króla, siedzące po jego prawicy.Nagle zaczął się palić film, dziecko mężne, mądre i odważne zauważyło księżniczke którą wrzucali do ognia.On wskoczył do zapalonego budynku i szybko ją wyrzucił, zabił strażników i razem z nimi spalił się w budynku.Potem widziałeś że zaczeło wszystko się kręcić, i zauważyłeś ogromną kule, z potworami które broniły swego Boga Ognia herobrina, teraz już strasznie starego.Mieszkał on w wielkiej twierdzy, zabezpieczony zagadkami, strażnikami oraz kupą innych maszyn.Był strasznie stary, więc wskoczył w portal i ukrył swój święty miecz w podziemnej świątyni.Kilka lat później psychol o imieniu Jack wydostał go, endery klocek do klocka wyciągały świątynie...Miecz ten towarzyszył mu całe życie... lecz trafił w twe ręce.Zasądź nim sprawiedliwie.

 

Zapraszam do ocenania, zapodaj + a zaufaj, będą lepsze i dłuższe mapy ;).

nie reklamujemy kanałów yt.

Opublikowano

Tyyy, dzieki ;p.Akurat to mnie motywuje, i chyba zrobie v2, lecz w dalekiej przyszłości :P

nie reklamujemy kanałów yt.

Opublikowano

Hehe jaka historyjka tylko gdzie są jakieś ss'y? Mapka super masz lika.

shinshoda.png

<p style="text-align: center;"><span rel="lightbox"><img data-cke-saved-src="http://www.lusogamer.com/live/default/gamercard_acbrotherhood/ShinShoda.png" src="http://www.lusogamer.com/live/default/gamercard_acbrotherhood/ShinShoda.png" alt="Dołączona grafika" class="bbc_img"></span><br></p><p style="text-align: center;"><a data-cke-saved-href="http://bfbc2.statsverse.com/stats/360/ShinShoda/" href="http://bfbc2.statsverse.com/stats/360/ShinShoda/" class="bbc_url" title="Zewnętrzny odnośnik" rel="nofollow external"><img data-cke-saved-src="http://bfbc2.statsverse.com/sig/clean4/360/ShinShoda.png" src="http://bfbc2.statsverse.com/sig/clean4/360/ShinShoda.png" alt="Dołączona grafika" class="bbc_img"></a></p>

 

Proszę o zdjęcie 10%-20% WARNÓW ;<

Nie bądź świnia dajj kamie... ekhem

axyc.png

Opublikowano

Fajna mapa, podoba mi się fabuła, nie będziesz miał nic przeciwko żebym nakręcił na niej filmik razem z kolegami?

Daj "Lubię to" to nic nie kosztuje

:)

 

db907992c1e9c38a.png

Opublikowano

Bardzo fajna mapka tylko popraw to :

Downoland
na
Download

Like .

 

@Edit

Dam jutro gdyz wyczerpal mi sie limit...

asaprocky_gif-1422823049.gif
XDDD

banner1.png
| PostWriter | ExKidMod Mc | exKidMod CoD | exAdministrator CoD4 Mpcforum | ExMentor |
 

Opublikowano

więcej takich mapek :) naprawde fajna polecam :P tylko popraw błędy ortograficzne bo to w oczy kole xD Z tąd = stąd :P jak jest ten pokój wyjdź z tąd :D

Opublikowano

Skan nie działa . Dodaj nowy .

1h

|| exLider Minecraft || exMPC Media Lider || exModerator Single Player || exModerator Lineage2 || exModerator 4Story || exModerator Tibia || VIP ||

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...