Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

"Zostań kowalem !" - czyli wszystko o ulepszaniu !


PanEnderman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Aha, mam 2 bledy i jeden to dosc spory.

To tak:

1. Smite, nie dziala na pajaki i inne pajeczaki, tylko na szkielety, zombie, oraz pigzombie

 

2. Jest jeszcze taki enchant jak Projectile Protection - to on daje odpornosc od strzal i innych latajacych przedmiotow. Zaś blast protection to ochrona przed eksplozjami ;p

Opublikowano

Sprawdziłem wszystkie bonusy , sam nie dowierzałem , że są prawidłowo przetłumaczone , myliłem się ! Wielki like się należy !

mca.png

 

mca.png

 

Pomogłem ? Kliknij w pajacyka na stronie :

 

 

to Cię nic nie kosztuje a pomaga ! Zbieram -- !

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dodaj zaczarowanie łuku .. Można podpalać jest możliwość nieskończoności strzał itp i inne z miecza chyba.

Wgl jest teraz polski język więc najlepiej dodaj od jakiego do jakiego lvla można co mieć itp wiesz ;d

 

Ogólnie poradnik dobry ! :D

Opublikowano

Hmm... Tutek ladny a czy przypadkiem przy ulepszeniu "Fortuna" nie może wypaść więcej? bo mi wypadło 3diaxy, a pozatym na singlu jak wyjdziesz to bonus się nie usuwa bo tak napisałeś chyba że pisałeś o multi i to też nie zniknie bo sam ulepszałem.

 

Jeszcze 2 rzeczy.

 

1. Co to ten rybik cukrowy?? Bo znam tylko rybiki kamienne.

2. Nieważne, ale napisałeś "po wyściu" zamiast "po wyjściu"

 

Tak, tak wiem czepiam się ale w końcu jestem "Pijawka" :D

baner.png

 

Opublikowano

Czy ja wiem czy takie pomocne?..

Akurat o ulepszeniach nie trzeba raczej opowiadać, bo to wiadome...

Wystarczy przełączyć język na PL i przeczytać.

Ale no dostaniesz tego lajka..

Do wszystkich memberów forum patrzących tylko na ilość postów, nie liczy się ich ilość, a sens, przesłanie i treść.

 

Nakurw lajka jak możesz ;3

 

........./¯¯/).................(\¯¯\...........

........./¯.//...................\\.¯\..........

......../..//.........F*ck......\\..\.........

../´¯`/' /´`\..AkiMbO../´`\ '\`´¯\...

./ '/ / / /¨/¯\.............../¯\¨\ \ \ \' \..

( '( ´ ´ ¯\/'' )..............( ''/\¯ ` ` )' ).

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

@up Dla twojej wiadomości temat robiony był za czasów 1.0.0 , gdy nie było spolszczenia do minecrafta a co więcej przełączenie na język polski nic Ci nie pomoże :)

Opublikowano

A z tym tłumaczeniem na zdjęciu co wstawiłeś to jak w stole lecą mi literki tak sobie tłumacze i wychodzi nazwa bonusu? Bo nie zabardzo to zrozumiałem.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...