Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] Gdzie grasz? EU West czy EU East?


Farex

EU west vs eu east  

85 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie grasz?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

West/ North America. Dlaczego? Na eascie mozna zobaczyc Ashe pod tanka leblance w jungli, polaczki... unskilled. + to ze w polsce bieda to i kompy slabe raz czekalem na typa az z connectuje 30minut i przerzuta na Westa

//pornografia

Opublikowano

east ale w sumie chyba przeniose się na west bo na east są tak nie ogarnięte teamy że się nie da :/

+ruski i nasze nie ogary...

graphic.png

 

 

Opublikowano

Hmm... Jednak się zmieniło i teraz East wygrywa. Oczywiście East, ale myślałem nad przejściem. Czy ci, którzy byli na East i przeszli zrobili to tylko ze względu na Rusków lub fakin njubskich randomów? :P Kumple mówią, ze na Wescie to rankedy bardziej ogarnięte.

Opublikowano

Hmm... Jednak się zmieniło i teraz East wygrywa. Oczywiście East, ale myślałem nad przejściem. Czy ci, którzy byli na East i przeszli zrobili to tylko ze względu na Rusków lub fakin njubskich randomów? :P Kumple mówią, ze na Wescie to rankedy bardziej ogarnięte.

 

Ja przeszedłem ze względu na to, że krócej czekamy na znalezienie gry :) a rankedy jak wszędzie. Raz się trafi ogarnięty team, a raz nie - to jest po prostu kwestia naszego szczęścia. Mimo wszystko jestem w miarę zadowolony z przejścia na westa :P

Gold Member

 

nvm

Opublikowano

East z powodu kumpli i duzo polakow na noobow nie narzekam chociarz czasem sie zdazaja. Na rankedach tez nie taka masakra no ale jak sie trafi 2 ruskow ktorzy ida razem to GAME OVER:D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...