Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapraszamy do HUSARi na Plemionach wersji Niemieckiej.


DonMati3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam i o zdrówko pytam usmiech2.png

Chce wam przedstawic nasza koncepcje gry na Plemionach w wersji Niemieckiej tej kultowej gry.

Jestesmy grupa skladajaca sie aktualnie z 7 osob, jestesmy znajomymi z reala , mamy ukonczone 18latek nawet troche wiecej i naszym hobby jest lanie tyłków Niemieckim graczom w tej grze. Mamy doswiadczenie z starszych serverow Niemieckich, bylo o naszej grupie kiedys glosno w http://fakty.interia...mcow,1161982,18

Zaczelismy w mikołajki o godzinie +/- 10:30 grac na serverze 74 na 86 Kontynecie , i tutaj chcemy serdecznie zaprosic was graczy do gry razem z nami, jezeli chcecie tworzyc historie , podbijac Niemieckie wioski , wyszukiwac w sobie dusze prawdziwego stratega to nie wahaj sie ni chwili i wbijaj smialo do nas a przywitamy cie chlebem i solą jak przystalo w Polskiej tradycji. Nie pytaj nas co HUSARIA moze zrobic dla ciebie tylko zadaj sobie pytanie co ty mozesz zrobic dla HUSARI!

Stronka :http://www.die-staemme.de/ nastepnie klikamy :Jetzt konstenlos anmelden i wypelniamy swoimi danymi.

Nastepnie wchodzimy na email ktory podales/podalas w rejestracji i tam musisz skopiowac kod potwierdzajacy i wkleic go na stronce w ramce na lewo ktora sie ukaze po rejestracji. Logujesz sie szukajac Welt 74 nastepnie klikasz Teilnahmen i teraz masz do wyboru kierunki w jakim chcesz aby wioska byla umiejscowiona, wybierasz kierunek Sudost i modlisz sie aby wywalil ocie na 86 kontynent (tylko bedac na 86 kontynencie bedziesz blisko nas co da ci duzy komfort gry gdyz w razie ^W^ masz nas kolo siebie i zapewne kazdy nadstawi sie zeby obronic cie walce.

Jedynym dobrym sposobem zeby trafic Kontynet 86 jest zakladanie nowych Kont, jak masz szczescie uda ci sie za 1 razem ,jak masz pecha to w ciagu 20min powinienes dac rade. Lecz Warto. Plemie Posiada wlasny kanal Ts dla lepszej telekomunikacji.

HUSARIA zaprasza cie w swoje szeregi !!!

W razie pytan prosze pisac na nr gg:10550830 jest to nr gg naszego Einladungsminister-Novakova

Pozdrawiam i zapraszam załozyciel HUSARI

Kramss

Opublikowano

witam i odrazu pytam

dostane zapro ?

Nick Martini boy

znajduje się na kontynencie 86 ale dam sobie rade bo kiedyś sam lałem niemców na szybkich

jeśli chodzi o doświadczenie to mogę powiedzieć tyle że byłem top4 na pierwszej rundzie na privku privatewars

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...