Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwalny][Konkurs]Najkreatywniejsza Budowla Świąteczna


wnS

Konkurs Świąteczny  

201 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kogo prac? uwa?asz za najlepsz??


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Do obejzenia na moim serwie,ip na pw...

 

 

Moja choinka(wiem ze tylko zwykla bez bombek,lancuchow itd ) ale tradycyjna z lampkami i gwiazda i 2 prezentami) ozdabia spawn na moim serwerze....

 

20111212003659.png

 

 

A to ,,coś'' kolegi :)

 

20111212003745.png

 

 

Mpc,prosze,zdejmijcie mi % :D

 

 

Użytkownik wykluczony z konkursu z powodu oddania więcej niż jednej pracy i braku napis mpcforum.

Opublikowano

Fajny kriper i chce bana

 

Sratatata

 

 

 

//prezent świąteczny 5%. Specjalnie ode mnie.

 

Ja chce drugi taki prezent

 

Jak usunąć konto na tym forum,?

 

 

 

//konta na tym forum nie usuniesz

 

A moge zmienić nick?

 

Albo może ktoś mi usunąć?

 

Chcę założyć drugie ale z innym nickiem

Opublikowano

kotkowski jak dobrze ze dodales ze to tez praca wiktora. hmm wydawalo mi sie ze widzialem tego balwana

 

//świąteczny prezencik ode mnie w wysokości 5%

sygna4.jpg
Opublikowano

Czy ktoś jeszcze w ogóle organizuje ten konkurs?

 

Już 20.12.11, a temat dalej nie zamknięty ;/ Proszę o zamknięcie tematu, bo koniec oddawania prac.

 

Btw. Może niech użytkownicy zaczną głosować od jutra? 25 to trochę za późno, głosowanie byłoby do piątku, a w Sobotę ogłoszenie wyników (Wigilia)

ExModerator Terraria | ExModerator Minecraft | MPC Media Team | ExMentor | Gold Member

Opublikowano

Jestem za sopherem nikt już prac nie daje a tak po świętach ;/ Miły był by prezent gold dla jednego z użytkowników na święta .

 

 

//świąteczny prezencik 5%

Siema, z tej strony Qucheer. ;)

Opublikowano

pimpuś głosuje na siebie za pomocą multikont

Głosowali na niego:

(tych dwóch wnioskuje, że multikonto) Lores i Lores111, przypadek?

@Przepraszam, że nie związane ze świętami, ale wielu graczy przez to nie ma szans na wygraną.

76561198044975849.png

Best Member

Opublikowano

pimpuś głosuje na siebie za pomocą multikont

Głosowali na niego:

(tych dwóch wnioskuje, że multikonto) Lores i Lores111, przypadek?

@Przepraszam, że nie związane ze świętami, ale wielu graczy przez to nie ma szans na wygraną.

 

ja nie mam multi kont... mam jedynie powiazane IP z YinYo bo to moj brat;d

Opublikowano

Niech admnistracja sprawdzi ^^

 

pimus ma na pewno multi konto ....

10(20min) minut temu miał 2 czy ileś tam głosow a teraz 12 nie dowierze

 

 

no dobra wierze ci

Kliknij likeit.png ! jeżeli ci pomogłem

Opublikowano

bo daje linka znajomym, boshe;p niech jakis admin sprawdzi IP... kostowski pewnie ktos multikonto ma, ale ja nie jestem zadnym loresem...

Opublikowano

Ip osób głosujących na oskarżonego użytkownika różnią się od siebie. Nie mamy podstaw do wykluczenia cy bana. Każdy następny post nie na temat będzie nagradzany warnem.

 

Po prostu głosujcie, nic nie piszcie.

 

Wszelkie podejrzenia zgłaszajcie do mnie na PW, a nie w temacie.

 

@Edit

RelaxBoy zostaje wykluczony z konkursu, ponieważ wbrew prośbom zagłosował sam na Sb.

 

@Edit2

XxSebastianxX zostaje wykluczony z konkursu, ponieważ wbrew prośbom zagłosował sam na Sb.

 

@@Edit3 SS? Proszę bardzo:

fbrc.jpg

 

Była informacja, aby nie głosować na Sb. Wynik można zobaczyć za pomocą opcji: "Pokaż wyniki"

 

@Edit 4

Sebastian zostaje przywrócony, ponieważ jego tłumaczenie ma sens. Kolejny taki wybryk i lecisz!

 

Sebastianie, powiedzmy, że wierzę Ci, iż tego nie wiedziałeś.

 

@Edit5

Sebastian na własną prośbę zostaje skasowany

1348162346-U215643.png

by Baksiu

 

Opublikowano

masz ss??

nie głosowałem sam na siebie !!

nie masz dowodu nie zagłosowałem na siebie!!

wiec nie mów ze zagłoswałem na siebie..

pokasz mi ss..

nie głosowałem na siebie

 

//według wcześniejszej informacji, każdy kolejny post będzie warnowany

 

 

// no tak ale zagłosowałem na siebie na parę sekund zeby zobaczyć wynik mysialem ze tylko tak się patrzy nie glosowałem na siebie godzine 1 min to nic nie swiadczy zobaczyć tylko wynik chciałem proszę dodaj mnie spoworotem ;]

1 min o niczym nie świadczy

 

 

 

skąt miałęm wiedzieć o tym /? nic takiego nie pisałęś jak zobaczyć wynik ..

podrugie nie ma 25 .. ja tylko dałem na sekunde .. zobaczyć .. widziałeś mnie tam dużej ? chyba nie niż 1 min omg!!!!!!!!!!

 

 

Dodaj mnie spowrotem

 

 

// Szkoda Tylko , ze nie dodałeś spowortem tych ludzi co na mnie głosowali ( dzień stracony )

// nie możesz spowrotem dodać ? Przez to nie mam szans ;[ dzięki za taki konkurs

 

 

//Proszę o usuniecie mnie z konkursu ponieważ przez tamto usunięcie nie mam szans na nagrodę

Pozdrawiam wszystkich !

Kliknij likeit.png ! jeżeli ci pomogłem

Opublikowano

Ze mna rowniez taka sytuacja jak z seba ...poprostu na telefonie siedzialem i pozniej zapomnialem usunac usunac glos... Wiem ze jest opcja pokaz wynik czy cos takiego ale ja tego nie mialem :( prosze O przywrocenie do konkursu

 

//jako, że przywróciłem Sebastiana to i Ciebie muszę, ale informuję kolejne takie wybryki będą groziły nieodwracalnym wykluczeniem.

 

Przy okazji chcialbym powiedziec ze konkursy tego typu to dno ... Wystarczy miec znajomosci z mpc i wygrana masz zapewniona... Radzilbym zeby admini zamkneli temat i sami wybrali zwyciescow.

 

Pozdrawiam

Jeżeli ci pomogłem lub wniosłem coś do tematu to kliknij "Lubie to".

 

 

mca.png

Profesjonalne tłumaczenie tekstu [Angielski -> Polski] lub [Polski -> Angielski]. Napisz na pw lub gg a sie dogadamy !

Opublikowano

Moja choinka, zrobiona w ostatniej chwili :P

20111223132843.png20111223132840.png20111223132840.png

 

 

 

 

 

 

 

//termin oddawania prac minął. Mogłeś napisać wcześniej.

@edit: A ja myślałem że do 24 do 23:59. Pomyliłem się :P

Opublikowano

Wyniki:

I miejsce - SopherPro

II miejsce - kotkowski

III miejsce - kudybkaminecraf

 

Dlaczego I miejsce nie jest dla Pimpusss'ia?

Został on wykluczony, z powodu tego, że głosowało na niego mnóstwo multikont. Prawdopobnie namawiał znajomych do tworzenia ich, ale nie ma tak łatwo.

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

1348162346-U215643.png

by Baksiu

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...