Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info] Poprzez kreatywność do Battlefield Heroes, czyli wyniki


Pro kiki Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1321720425-U250803.png

Witajcie drodzy rodacy.

Jak dobrze wiecie ostatnimi czasy odbył się konkurs.

Z góry przepraszamy ze zwlekaniem ogłoszenia wyniku, ale nic na to nie mogliśmy poradzić.

Na konkurs zgłoszono ponad 30prac, co jest dla nas szokiem, bo nie spodziewaliśmy się aż takiego zaangażowania.

Przejdźmy do wyników.

 

Trzecie miejsce zajął użytkownik Massimiliano pracą :

 

Posłuchaj synu, Mass ci opowie,

jak w czołgu stawiał pierwsze kroki

Royal Army, karabin na farta,

stare trapery i śmierdząca marynarka

W Armii magiczna "Pani Pielęgniarka"

bez waginy naprawdę niewiele warta

Oto Realia, droga otwarta,

karabin w łapie, na faszystów polowanie,

Wyrafinowane zabijanie ,

mina na polu, za nią Meksykanie,

tylko strzelanie, noce nieprzespane,

jeden telefon do domu i mialem przejebane,

listy i zdjęcia, oczy zapłakane,

trudne pytania ciągle te same - jak mi tu jest, wrócę czy zostanę...

 

Nie zapomnij, gdzie się zrespilem,

nie zapomnij, gdzie się wyzwolilem,

bo w statystykach jest siła zaklęta,

więc pamiętaj synu mój...

 

Posłuchaj synu, Mass ci opowie,

jak w czołgu stawiał pierwsze kroki

Yokoshima okolica znana,

na stacji M4 Sherman , atak rozpoczęty,

Japoniec nie głupi , nie połknął przynęty,

Wysoko na wieży robota fatalna,

szansa na przezycie naprawde minimalna

Brutalna nauka w nowej życia szkole,

bunkry w smole, ja takie zycie pierdole

Z naklejkami "made in Poland" na czole,

Widze Japońca rzuca zasłone ,

Przezylem zycia przygode,

Wrócę czy zostanę...

 

Nie zapomnij, gdzie się zrespilem,

nie zapomnij, gdzie się wyzwolilem,

bo w statystykach jest siła zaklęta,

więc pamiętaj synu mój...

 

 

 

Drugie miejsce zajęła kobieta o nicku Sylver wolf pracą :

 

bf_heroes_by_sylv3rwolf-d4gqbvc.png

 

 

Pierwsze miejsce zajął kidmoderator działu FanArt - Baksiu!

 

battlefieldheroes.png

 

 

Wszystkim innym, którzy nie dostali się na podium gratulujemy za zaangażowanie w konkursie!

Pozdrawiam, Pro kiki Junior.

w83od2.jpg

Opublikowano

Wtf ? Po co załozyłeś ?

 

 

@@@EDIT

Sory, nie wiedziałem ;-) Zaareagowałem tak a nie inaczej bo masz tylko 10 postów i temat nie był podpięty -.-

I czemu Spam ? Mamy nieudolnych moderatorów WTF !!! ?! !?!?!?

-.-

OndteAw.png
Opublikowano

o.O fajnie, ze przynajmniej 1 praca to nie grafika.

Świetna robota Massimiliano!

 

Reszta to już stare druhy, ale prace fajne.

"No bird soars too high, if he soars with his own wings" 

Opublikowano

Gratulacje wszystkim :) Szkoda, że zapomniałem oddać swojej pracy, ale napewno nie była by na wytarczająco dobrym poziomie :)

Opublikowano

Gratulacje ! Szkoda trochę że w tak wielu konkursach wygrywają prace graficzne :) . Miło zobaczyć jedną prace niezwiązaną z grafiką :)

1321803775u359964.png

Created by Kondzio56

Opublikowano

Szkoda że w każdym konkursie wygrywa tylko grafika tworzona przez ludzi którzy znają się na gimpie photoshopie ;/ Jeżeli się tym nie interesujesz to nie masz szans ;/ bardzo szkoda.

Siema, z tej strony Qucheer. ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...