Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Sposób na dużą ilość śniegu i bałwany ; D !


BiczuPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Dziś zaprezentuję sposób na dużą ilość śniegu i bałwany.

 

 

1. Potrzbujemy 8 śnieżek lub 2 bloki śniegu. A także dynię.

 

2. Kładziemy śnieg jeden na drugi: ( NA ŚNIEG KŁADZIEMY DYNIE )

1323174031-U402382.png

 

 

 

3. Tworzy nam się bałwan. Pod sobą zostawia [cienki] śnieg:

1323174201-U402382.png

 

 

 

4. Zbieramy i cieszymy się dużą ilością śniegu.! ; D

 

 

 

Śnieg zbieramy łopatą

 

 

 

 

 

 

Uwaga.! Bałwanów można używać do ochrony naszego domu.!

 

Chronią one nasz dom poprzez rzucaniem śnieżkami. Niestety nie zabijają one potworów, ale odpychają je. Głównymi przeciwnikami bałwanów są zombie, które mogą je zabić. Bałwany, także przydatne są w netherze, gdy idziemy atakować

"blaze'y" zabierając im

9px-Heart.png9px-Half_Heart.png (1,5) serduszek życia, a także smoka kresu zabierając mu 9px-Half_Heart.png (0,5) serduszek życia.

 

 

Jeśli ktoś mógłby znieść mi 5% to bym bardzo prosił. ; >

 

 

Pzdr. BiczuPL

 

 

 

(Jeśli o czymś zapomniałem to pisać w komentach)

 

carv2.jpg

Opublikowano

Najwyraźniej każdy tego nie wiem. Grałem na 60 osobowym serverze był FULL i tylko 6 osób to wiedziało.

 

carv2.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Proste chyba każdy to wie, no ale łap lajka za wstawkę.

 

Ja Tego Nie Wiedziałem Dopiero Teraz Zobaczyłem , że To się tak da , a Wogóle To Poradnik Dla Tych Co Nie

Wiedzą Więc Jak Wiesz Jak To się Robi to nie wypowiadaj się na Ten Temat .

 

Daje Lubię To Za Dobry Mini Poradnik

mca.pngmca.png

 

5390.png 21571.jpg

35353.png 31637.jpg

18499.png 33891.png

34841.png 32266.png

 

Dasz mi Lubię To Dam Tobie Też .

Szukasz Pomocy ? Pisz Spróbuje Pomóc .

Opublikowano

Nie nie zabija, tylko ochrania. Jak wiesz śnieżki nie zadają "dimejdża" ; D. One odciągają uwage potworków.

 

carv2.jpg

Opublikowano

nwm czemu tylko w tym dziale like leci za byle gowno. przeciez mojang i 10000 innych osob pokazywalo jak zrobic balwana i jak go dobrze wykorzystac do np farmy sniegu

Opublikowano

Ja o tym wiedziałem ale jak widać upy nie wszyscy o tym wiedzą. Pozostawiam like na zachętę. Oby było coś lepszego następnym razem

EXPmIpC.gif

Opublikowano

Dzieki, myśle nad następnym TuT'em tylko nie chce kopiować po innych i robić double TuT'ów. Mam pomysł, ale musze do tego nakręcić filmik. Film to nie problem, ale intro mi nie wychodzi, a poza tym jestem zielony w obróbce filmów.

 

carv2.jpg

Opublikowano

hmm.. ok robie bałwana i zbieram snieg na kolejne ale skad wezne dynie na wiecej balawnow ? bo sniegu w ten sposob moge miec nieskończoność a dyń nie bardzo

Opublikowano

Dynie są często na biomie trawiastym. Możesz także wyczarować creative mode lub SPC. Nic innego nie moge ci poradzić. W 1.1. nasiona dyni są w skrzynkach w wioskach NPC.

 

carv2.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...