Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] SkySerw [Mapa SkyBlock] [Jedyny taki serwer w Polsce !]


Engineer

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam chcę wam przedstawic serwer którego jeszcze nigdy nie było!

 

Nazwa serwera : SkySerw

Typ serwera : SkyBlock

IP : podane będzie przy starcie serwera

Sloty : narazie 10. Wspomóżcie serwer kupując vip'a a będzie więcej:)

Moby : ON

Moby : ON

Administracja :

-GoodLife- Właściciel

-Ciastko-Admin

-Engineer-Mod

 

Historia:

Nasz koniec zbliża się. Bóg przepowiedział że przyjdzie na świat nas unicestwic oraz odnowic nasz świat. Obeszła wszystkich panika.Tych wierzacych i nie wierzacych oraz wszystkie zwierzęta. Bóg wybrał dwóch aby odnowili nasz świat i aby rozpoczęli nową erę.Zwali sie Ares i Erena.Stało się jak przepowiedziano. Nic nie zostało oprócz paru wysepek dryfujących w przestworzach,aresa,erena oraz zwierząt.Z dnia na dzień

ludnośc oraz zwierzęta zaczęły wzrastac. Czy uda ci się odbudowac świat? Przyjdź tu! I zmierz sie z wyzwaniem jakie tobie daje SkySerw !!!

 

Informacje dodatkowe :

Dzialki są to dryfujące wyspy 15x15. Łączą je drewniane mosty.

Pod spawnem znajduje się portal do netheru oraz sklep.

Jedyny zarobek w tej grze jest to sprzedaż w sklepie :)

Żelazo jest to bardzo cenny minerał którego bardzo mało na tym świecie.Bardzo drogi i popularny wśród handlarzy.

 

Warpy :

 

/warp mineralnia - Teleportuje nas gdzieś daleko gdzie możemy wydobyc piasek,kamien oraz cenne minerały

/spawn - każdy wie o co chodzi :)

 

Działka będzie płatna !!!! Cena przy starcie serwera

Będzie też mapa gdzie wszyscy bez działek będą mogli przechowywac swoje przedmioty w skrzynkach.

W skład działki wchodzi terytorium 15x15,3 kratki grubości oraz 1 drzewo.

W mineralni można znaleźc jaskinie a w nich lawe i wode

Mineralnia jest resetowana co tydzien.

 

Usługa vip :

 

 

Vip kosztuje 6,15. Aby go kupic należy się zgłosic do Goodlife - HeadAdminPrzywileje VIP'a :Dostaje działek 50x50.

Może stworzyc tam własny dom lub utworzyc wioske z własnymi regułami oraz działkami. Na jego działke jest ustawiany warp.

Dostaje gamemoda ( możliwe że ta opcja zostanie zmieniona )

 

 

*Jest to reklama serwera kolegi

Opublikowano

Hmmm.... Serwer się zapowiada znakomicie. Tylko nie bardzo rozumiem tego :,,3 kratki grubości,, o co w tym chodzi?? że tylko 3 kratki w dól będzie można wykopać?? czy że chaty nie będzie można zbudować bez vipa bo tylko 3 kratki wzwyż?? Proszę o odpowiedz.

 

Aha i jak będzie WL to dodaj : Iorweth (to tak dla pewności bo chcę szybko zagrać po starcie serwera) :)

 

I jeszcze mi się nie podoba że potworki off bo się lubię z nimi bawić , ale jakoś przeżyje...

"Ogień topi lód, ale woda gasi płomień"

Opublikowano

Witam. Jestem administratorem tego serwera i jedyne co mogę zdradzić to arena została skończona i jeśli chcesz walczyć z graczem to pisz do mnie. Co jakiś czas mogę zadać questa.

 

Pozdrawiam, Ciastko

Opublikowano

Witam wszystkich ! Możliwe że dzisiaj będzie oficjalne otwarcie serwera !

 

Naprawiamy tylko jeszcze jeden najważniejszy plugin !

 

Pozdrawiam Goodlife .

1336826229-U379973.png

Tuty :

Najwydajniejsza optymalizacja minecrafta czyli zwiększenie fps'ów !

http://www.mpcforum.pl/topic/506414-tutnajwydajniejsza-optymalizacja-minecrafta-czyli-zwiekszenie-fpsow/

LitleSky !


http://www.mpcforum.pl/topic/505707-dllitlesky-survival/

RedStone i Mechanizmy


http://www.mpcforum.pl/topic/596227-tutorialredstone-i-mechanizmy/

Jak postawić serwer na VPS


http://www.mpcforum.pl/topic/592967-tutjak-postawic-serwer-na-vps/

Opublikowano

SUPER ! serwer fajnie się zapowiada .

czekam na otwarcie jak by co to pisać na pw :) mój nick:Mszak

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
               DAMN THIS PROFILE IS FANCY
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Opublikowano

Start Serwera !

 

Serwer IP : s1game.slotex.pl:20010

 

Na razie tylko 10 slotów to od was zależy czy będzie ich więcej !

1336826229-U379973.png

Tuty :

Najwydajniejsza optymalizacja minecrafta czyli zwiększenie fps'ów !

http://www.mpcforum.pl/topic/506414-tutnajwydajniejsza-optymalizacja-minecrafta-czyli-zwiekszenie-fpsow/

LitleSky !


http://www.mpcforum.pl/topic/505707-dllitlesky-survival/

RedStone i Mechanizmy


http://www.mpcforum.pl/topic/596227-tutorialredstone-i-mechanizmy/

Jak postawić serwer na VPS


http://www.mpcforum.pl/topic/592967-tutjak-postawic-serwer-na-vps/

Opublikowano

Server w sumie ok!

Ciekawy pomysł.

Tylko trzeba ogarnąć i uporządkować.

Zagram jak się trochę rozwinie. :D

ahril33wis.png

171-4841-ubda1538.gif

Robię userbary!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...