Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[POMAGAM] Dlaczego wam laguje minecraft i jak temu zapobiec?


Dozan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.Dziś zapobiegę problemowi z lagowaniem gry minecraft.

 

 

 

Na początku opowiem dlaczego to laguje?

 

 

 

Witaj! laguje ci gra minecraft? oto jest kilka przykładów lagowania/klatkowania.

 

 

1.Uruchomione zbyt wiele procesów

 

 

2.Za mało miejsca, na dysku głównym i dysku z grą.

 

 

3.Za słaby komputer : windows xp, service pack 1, 1gb ram

 

4.BYĆ MOŻE GRASZ NA LAPTOPIE! dlaczego, na laptopie laguje?.otóż to laptopy są o wiele gorsze od zwykłego komputera, i niektóre są bardzo słabe.

 

5.Za dużo modów - Gra, musi utrzymywać wielkie przeciążenie.

 

---------------------------

 

Dobrze, a teraz zapobiegamy temu.

 

Po 1.Usuwamy zbędne pliki z komputera.

 

Po 2. Wyłączamy procesy które nie są ptr. do gry.

 

Po 3. Uptadujemy gre

 

Po 4.Zmieniamy ust. gry na najsłabsze.

 

Po 5.Wyłączamy texturepacka.

 

 

--------------------------

Teraz, potrzebne jest coś najważniejszego...

 

Jeżeli, gra nadal laguje ci po tym wszystkim...

 

To musisz kupić nowe sterowniki/rzeczy do komputera...

 

P.S Mi to zadziałało ;)

nie reklamujemy kanałów yt.

Opublikowano

No chyba kolego piszesz ten tut i gówno wiesz. Mam 512 ram i tego txt

http://www.minecraftforum.net/topic/150915-64x64beta18119pre4-soartex-hd-smooth-texture-pack-wip-customizer/

 

i mam 120 fps i 0 scin więc co ty pierdolisz?

 

 

ps; Komp ma 8 lat więc po ramie można się spodziewać jaka reszta jest.

Opublikowano

W ogóle nie przemyślane, jak windows xp z SP 1 może mieć jakikolwiek wpływ na Lager Minecrafta?

@btw. 1gb ram, to nie tak maało, ja mam 1,5gb, i ani grama lagu, oczywiście, czasami się zdarza, jak coś odpalę czy coś.

pzdr.

gnypciu.png

Honor i ojczyzna, czy znacie te pojęcia?

Chyba Nie! Bo patrzycie co tu jest do wzięcia !

A nie o wasze zyski powinno Tutaj chodzić !

A tym krajem powinni rządzić Patrioci !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...