Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Najprostsza i najmniejsza brama z pistonów


OlsenCraft

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Najmniejsza i najprostsza brama z pistonów

 

Potrzebować będziemy:

6 lepkich pistonów

8 dowolnych bloków

2 czerwone pochodnie

16 redstone

4 płytki naciskowe

 

 

 

Krok I

Ustawiamy lepkie pistony i bloki koło nich w ten sposób:

20111203200234jpg.png

 

Krok II

Robimy zasilanie w ten sposób:

20111203200312.png

 

Robimy tak z obu stron.

 

Krok III

Układamy redstone pod pistonami w ten sposób:

20111203200508.png

 

Również robimy tak z obu stron.

 

Krok IV

Teraz podłączamy te pistony pod płytki naciskowe, w ten sposób:

 

20111203200542.png

 

Jeśli chcemy mieć wejście z obu stron, to robimy tak też z drugiej strony.

 

Krok V

Podłączamy teraz płytki naciskowe do zasilania, w ten sposób:

 

20111203200620.png

 

Układamy tak z dwóch stron.

 

Krok VI

Obudowujemy całość

 

20111203200732.png

 

To już wszystko, jeśli coś jest dla was nie jasne, piszcie w temacie (postaram się nakręcić filmik). Jeśli się spodobało poproszę o pozostawienie mi "Lubię To"

 

P.S. Proszę o zdjęcie 5-55%

:D

Daj "Lubię to" to nic nie kosztuje

:)

 

db907992c1e9c38a.png

Opublikowano

no wiem że to jest banalne, skkf tego nie wymyślił tylko przedstawił od kogoś innego, a takiego tutoriala nie ma na forum więc nie wiem o co wam chodzi..., a dla zielonego to się może przydać :)

 

@OFFTOP 250post

Daj "Lubię to" to nic nie kosztuje

:)

 

db907992c1e9c38a.png

Opublikowano

Fajny tut, niektórym się przyda i mi. Dodam, że nie chodzi że to jego pomysł, nie jego. Ważne jest że to rozpowszechnia innym. Leci Lubie To

Opublikowano

Dzięki eielkie, fajnie że chociaż ktoś nie marudzi że wiedział, widział, że każdy to potrafi, nie każdy jest geniuszem redstone w mc, więc napewno komuś się przyda =)

 

offtop 300post

Daj "Lubię to" to nic nie kosztuje

:)

 

db907992c1e9c38a.png

Opublikowano

Dosyć fajne. Lubie to.

Tylko nie kumam jak to podłączyć tym red stone.

deaxy_syg01.png

 

Dałbym jeszcze UserBara ale max 1 obrazek :x

Opublikowano

Każdy kto miał doczynienia z pistonami na pewno wymyślił takie coś lub to zastosował ... dla mnie tut bez sensowny -.- i da się jeszcze to zmniejszyć ! Stosujesz repatery i masz mniejsze tylko trzeba wiedzieć jak !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...