Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaką mapę w WarRock najbardziej lubisz ? [CQC]


Arox™

Jakie Mapy Najbardziej Lubisz ?  

98 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie Mapy Najbardziej Lubisz ? [Explosive]


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nazwa mapy : Bio Lab, Xauen, X-Marien

Dlaczego ją lubisz ? : Jest bardzo fajna. | Ta też | Bo uwielbiam nawalanie się śnieżkami :]

Na ile ją oceniasz ? : 10,5/10 | 16/10 | 100/10

Co byś w niej zmienił/usunął/dodał ? : Nic|Nic|Dodałbym wybór przy starcie czy broniami czy śnieżkami trzeba się nawalać.

1398347001-U399156.png

Opublikowano

Nazwa mapy : Marien

Dlaczego ją lubisz ? : Standradowa, najlepsza.

Na ile ją oceniasz ? : w skali 10 to 9/10

Co byś w niej zmienił/usunął/dodał ? : Nic dodac nic ujac.

Opublikowano

Mapa Khali : ), Dynamiczna akcja, dobry klimat, w NIU czuje się prawdziwego skilla gromiąc gości z derb ; )

Opublikowano

Nazwa mapy : Khali, BioLab

Dlaczego ją lubisz ? : Lubię Khali ponieważ można tam ciekawie pograć, można skampić, zraszować no i snajperem też można pozabijać | biolab - fajna i ciekawa

Na ile ją oceniasz ? : 10/10 | 8/10

Co byś w niej zmienił/usunął/dodał ? : Na Khali dodałbym jakiś wysoki punkt na respie N.I.U ( dobry dla snajpera ) | BioLab - tutaj nic, ta mapa jest dla mnie kompletnie dopracowana.

sybga.png

 

 

 

 

Jeśli Ci pomogłem daj Lubię to :)

Opublikowano

Nazwa mapy : Velruf

Dlaczego ją lubisz ? : jarają mnie jej kształty

<3

Na ile ją oceniasz ? : 10/10

Co byś w niej zmienił/usunął/dodał ? : drzewo bym dodał

Opublikowano

Nazwa mapy : Khali

Dlaczego ją lubisz ? : Poniewaz jest ok i lybie na niej sie granatami i itp.bawic

Na ile ją oceniasz ? 10

/10

Co byś w niej zmienił/usunął/dodał ? :

Nic jest ok.

1361287359-U437164.png/ 2592933583.png

 


Opublikowano

Nazwa mapy: Khali

Dlaczego ją lubisz?: Mapa po prostu zajebista. Ciekawa, a nie prosta jak inne.

Na ile ją oceniasz?: 9,5/10

Co byś w niej zmienił/usunął/dodał ?: Rozbudowałbym wentylację :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...