Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Lineage2] Jak zacząć grać na officjalnym serwerze lineage 2 [off]


doxxx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich

W tym tutorialu pokaże wam jak możemy zacząć grać na oficjalnym serwerze gry lineage 2 czyli takzwanym "offie"

No to do rzeczy

Wchodzimy na strone:

www.lineage2.com

 

następnie klikamy na zakładkę "Game"

 

gownye.png

potem "download and instalation"

a następnie "account creation"

Rejestracja jest całkowicie darmowa i nie musimy się o nic martwić

 

reje.png

 

Account name - Nick do naszego konta

 

Password - Nasze hasło

 

Confirm password - Potwierdzamy nasze hasło

 

Email Address - Nasz adres email PODAĆ PRAWDZIWY

 

Date of birth - Data urodzenia (conajmniej 13lat)

 

Security question #1 - Pytanie pomocnicze w przypadku zapomnienia hasła

 

Security question #2 - Drugie pytanie pomocnicze w przypadku zapomnienia hasła

 

Sign up to receive the NCsoft newsletter, beta announcements, and other exclusive offers. - Newsy z życia NCsoft będą przychodziły na nasz email

 

I have read and accept the NCsoft terms of use, privacy policy, and license agreement. - Zaakceptowanie regulaminu

 

CREATE ACCOUNT - Stwórz konto

 

No to konto zrobione teraz tylko pobrać grę, zaktualizować i cieszymy się grą

Miłego wbijania levli

;)

Opublikowano

A ile mniejwiecej będzie się L2 ściągał z prędkościa 1500kb/s ? Bo kiedyś musiałem instalować 20 h :D

BaRteKbrk.png

 

 

 

ZBIERAM +

Opublikowano

nosz kuźwa piszę przecież, że literówka człowieku

z resztą jeśli aż tak Ci to przeszkadza to nie wchodź tu - proste

Opublikowano

A może dasz dla nowych jak ściągnąc bo niedodałeś ja niepotrzebuje ale jak ktoś niewie jak więc dodam:

Należy pobrać z zakładki downloadu NcSoft Launchera następnie zainstalować,wybrać grę w tym przypadku Lineage 2 i kliknąć download taki duży przycisk w rogu programu :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Pobrałem L2 przez NCSoft Launchera i mam mały problem . Gdy odpalę L2 , wpisze log i hasło zaczyna się logowanie i na napisie się kończy . Cały czas lataja te śmieszne kropeczki a efektów brak . Robiłem wszystko co podpowiadali na forum ncsoftu lecz to tez nie pomogło . Może ktoś miał taki sam problem i jakoś go zażegnał ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

To jest ten darmowy server co ma byc w styczniu po Polsku ?

dre2.png

 

Koniec z METIN2 teraz liczy się Eligium zapraszam do gry w kwietniu będzie już wersja PL !!!!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...