Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DEDYK][50 Slot] Survival Extreme Craft ! [Mo'creatures ! ]


Zgzytek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

53168787397994514608.png

Serwerownia ExtremeCraft Zaprasza na S2 Survival !

IP: 94.23.225.87:24465

Sloty:50

White-List:OFF

Potwory-Właczone

Zwierzęta-Właczone

Mo'creatures-Właczone

MINECRAFT 1.8 !!!

Serwer TeamSpeak ts.extremecraft.pl

NOWY Link:

 

 

 

 

Skan:

 

 

Opis instalacji:

 

1.Paczke pobieramy klikając na napis Industrial-ExtremeCraft

 

 

 

2.Po pobraniu folder mods wklejamy do .minecraft

 

3.Otwieramy .minecraft/bin

 

4.Wyszkujemy minecraft.jar

 

5.Otwieramy WinRAR/7Zip

 

6.Wrzucamy zawartość folderu do minecraft.jar do minecraft.jar (nie folder ! ZAWARTOŚĆ)

 

7.Usuwamy META-INF w minecraft.jar

 

8Zamykamy , odpalamy gre

 

 

PAMIĘTAJCIE ŻEBY W PLIKU minecraft.jar USUNĄĆ FOLDER METINA-INF !!!

1388964106-U305854.png

Opublikowano

Dobra nic :D

Zapraszam na srv!

Daj plusikaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ! Bo zrobie to czego byś nie chciał ! ( Co?) Najebie się i pójdę spać

Opublikowano

zapraszam wbijać i grać opyla sie bo serw naj naj

 

w razie problemów z robieniem gry można do mnie napisać i pomogę gg 8270902

Opublikowano

No no już wbijam ;D

 

 

//spam

League Of Legends,  Counter Strike (1.6, GO) 


 


Jeśli pomogłem zostaw Like. 

Opublikowano

Czemu wstawiam na starym ? Bo cala siec ExtremeCraft posiadac bedzie wspolny launcher ktory korzysta z osobnego folderu . Dam go dopiero.wtedy kiedy wystartuja wszystkie serwery

1388964106-U305854.png

Opublikowano

Zacnie się zapowiada... :P

 

Czekam na update na 1.0.0...

 

Jak będzie up to na pewno zagram ;P i to z Mo' to extra ;]

X


by Me.

Opublikowano

Update Nie będzie przez dłuższy czas ,ponieważ mamy własny launcher (tu nie podałem) i wszystkie serwery korzystają z niego :)

1388964106-U305854.png

Opublikowano

Serdecznie zapraszam na srv!

Znajdziecie tutaj miłych graczy!

Fajne Pluginy/Mody!

I oczywiście będziecie mogli mieć własnego konia lub kota :D To jest piękne xD

Daj plusikaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ! Bo zrobie to czego byś nie chciał ! ( Co?) Najebie się i pójdę spać

Opublikowano

Usunąłem ?....

Na mc moge normalnie wejsc dopiero potem pisze ze laduje serwer i po 3 minutach robi sie czarny ekran ..

Opublikowano

Zapraszamy na serwer każda osoba jest ważna :D

Daj plusikaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ! Bo zrobie to czego byś nie chciał ! ( Co?) Najebie się i pójdę spać

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...