Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Silkroad] Just Silkroad - OBT WEEKEND - Level 120 | Slots 2000 | Rates x15 - x35


Bobi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Just Silkroad

- Open Beta Test Weekend -

 

 

Witam,

Server Just SRO między 2 a 4 grudnia będzie w statusie beta aby wykryć bugi i dopiąć wszystko na ostatni guzik. Server jest "młodszym bratem" Just Aion, który jest najlepszym niemieckim serverem gry Aion.

 

Client Download:

 

Just Silkroad (2000 Player Cap):

  • Exp/Sp x50
  • PartyExp x50
  • Drop x25
  • Gold x25
  • Level Cap 120
  • Skills 120
  • 12D Items
  • All Maps

 

Startowe itemy:

  • 10 Reverse Return Scrolls
  • 5 Beserker Potion
  • 1 Grab Pet 3 Days
  • 2 Global Chatting

 

 

Portal Website:

http://www.jsro.net

 

Community Board:

http://board.jsro.net

 

Facebook Fansite:

Facebook

 

Start servera 6.12.2011 18:30 GMT+1

PS.

Nie jestem adminem serwera ale mam przyzwolenie na opublikowanie tego posta.

88046060546553803578.jpg
Opublikowano

Zaznaczam że będzie wipe po OBT, więc moim zdaniem lepiej poczekać z graniem na tym servie.

88046060546553803578.jpg
Opublikowano

wczoraj tez byl taki problem ze stronka, moze to niebawem naprawia.

"Jeśli będziesz dobra dla mnie, to ja będę dobry dla Ciebie"


i9Eqd.jpg"Żyję po to, by odbierać innym życie" - Itachi Uchiha

Opublikowano

Client nie chce mi sie sciagnac go konca, zawsze przerywa sciaganie na 0,7 GB, co jest?

 

Spróbuj ściągnąć z drugiego mirrora.

88046060546553803578.jpg
Opublikowano

nie wiem co jest ale jak pobralem clienta to jak go chce wypakowac to pisze ze part jest uszkodzony

52324509.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...