Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Błąd połączenia z serwerem .


bo tak

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

JAKIES TRZY DZNI TEMU METIN SZEDL MI PRAWIDZLOWO WŁĄCZAM A TU BLAD POŁACZENIA Z SERVEREM NW CO ZROBIC MACIE JAKIES PROOZYCJE JEDEN Z MPC MOWIL ZE TO WINA ANTY WIRUSA ALE JA MAM MCAFFE I NW JAK GO WYŁACZYC PLIS O POMOC

Opublikowano

NW JAK WYLACZYC ANTEGO A W PROCESACH WSZTSTKO ZWIAZANE Z METIN2CLIENT JEST WYŁACZONE PISALO ZE COS Z TYM PLIKIEM uiscript.epk SIE STALO MISKIEK WEJDZ NA GG zaktualizowalem i nic

Opublikowano

NW JAK WYLACZYC ANTEGO A W PROCESACH WSZTSTKO ZWIAZANE Z METIN2CLIENT JEST WYŁACZONE PISALO ZE COS Z TYM PLIKIEM uiscript.epk SIE STALO MISKIEK WEJDZ NA GG zaktualizowalem i nic

Ogarnij Caps Locka, to po pierwsze.

Po drugie: Wyłącz Antyvirusa KOMPLETNIE. Jeżeli nie wiesz jak to zrobić to błagam, zabijcie mnie. -.-

sygnakrlik.png

 

 

By Baksiu :D

Opublikowano

No jeżeli nie wiesz jak wyłączyć antywirusa to jak my mamy ci pomóc . A tak wgl błąd połączenia z serverem jest jak server jest OFF

Jak włączasz Metina nie wyświetla ci się żadne okno żeby go odblokować?

hardshadow.png

Opublikowano

Znasz angielski? To tut z innego forum, jak wyłączyć antyvira twojego (tak jak już wyżej wspomniałam, musisz wyłączyć usługi)

The best way to disable the mcafee software would be:

Click start

Click run if you are using XP, or click into start search if you are using vista

Type in msconfig into the run(XP) window or start search(Vista) bar

that should open up the configuration utility

Click on the services tab

Select the hide all microsoft services option below

Go through the list and find and uncheck all the mcafee services

Hit apply and ok

Restart the computer

all mcafee services will be disabled on restart.

Install your application

Go back to MSconfig and reenable all mcafee services from the services tab

Restart the computer

To samo przez menadżera zadań powinieneś móc zrobić. Wchodzisz w usługi, potem znowu w usługi i masz całą listę.

tlofbnowe2.jpg

Opublikowano

uslugi wyłaczone tylko zostalo 4 nie da sie ich wylaczyc ,,nie mozna zatrzymac uslugi" hard to nie priv zeby byl off tylko pl

Opublikowano

Człowieku jak nie umiesz Anty wyłączyć to wywal go.... umiesz go obsługiwać ??

 

Zainstaluj sobie noda32

 

Spr czy nie ma aktualizacji, jak nie działa Ci teraz to zaktualizuj metka możliwe że grasz przez moda lub coś w tym stylu nie wiem.

Coś Ci blokuje metka pewnie zapora.

tumblrmv8l.gif


Members | ProUser | PostmakerPostwriter | Wojownik Duszy

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...