Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer minecraft (no premium) (hamachi) (jobs) (no w-l) freebuild


kanciarzPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Reaktywacja serwera. Po 2 miesiącach przerwy znów otwarty dla chętnych. Mam nadzieję że nowa mapa przyciągnie graczy :) Myślę że pobranie hamachi nie sprawi kłopotu a jeżeli już masz ten program to chyba nie jest ciężko wpisać ID i hasło serwera, prawda?

Wyłączyłem spawnowanie się endermanów w mieście bo wiem że są wkurzające :D Nooby są od razu wyrzucane z serwera więc będzie miła gra. Z góry mówię że nie daję admina. Może w przyszłości zrobię rekrutację na Moderatora. Niedługo serwer przechodzi na dedyka :)

 

Szukam ludzi, którzy zakupią VIP'a. Wspomogą serwer i będą mieli przyjemniejszą grę :)

 

Zapraszam :P

 

 

Główny admin: CzajnikPL

 

 

 

 

 

PVP:on :)

 

 

 

 

Sloty: 50 o.O

 

 

 

 

Potwory: on :rolleyes:

 

 

 

 

Zwierzęta: on :D

 

 

 

 

WhiteList: off :ninja:

 

 

 

 

Premium: off B)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sieci Hamachi:

.:BARTEK:.

.:BARTEK:.1

.:BARTEK:.2

.:BARTEK:.3

.:BARTEK:.4

.:BARTEK:.5

 

 

 

 

HASŁO: 123

 

 

 

 

IP: 5.140.52.171

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Dośc tych odświeżeń czas na komentarz :)

Fajny serwer ogar administracja jak i ogar mapa

Jak wejdziecie na serwer nie z nie chencaj się kaskę można łatwo zarobi dzięki Jobs

Polecam serwer WBijaC !!!!

@DOWn

WTF!?

1_5565b449c02ad.png


Grafika wykonana przez StitchART

Opublikowano

@UP jak chcesz odświeżyć temat to wystarczy napisać " refresh " lub " odświeżam ". Nie kopiuj cały czas prezentacji do nowego posta.

PAMIĘTAJ: odświeżamy co 24h!

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...