Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poprzez Kreatywność Do World Of Tanks.


Gość TheMorteMaster

Rekomendowane odpowiedzi

Gość TheMorteMaster
Opublikowano

Drodzy Użytkownicy.

Team wot, postanowił zorganizować konkurs który nosi nazwę

"Poprzez Kreatywność Do World Of Tanks.

Czyli prezentujemy takie prace jak:

 

- Wiersz

- Sygnatura

- Tapeta

- Layout (YouTube)

- Opowiadanie

- Komiks

 

 

Zasady:

 

Zgłaszamy tylko 1 pracę!.

Prace wykonujemy sami, bez pomocy innych.

Zakaz jakiegokolwiek kopiowania tekstów, efektów graficznych.

Prace skopiowane z innych for czy też witryn będą dyskwalifikowane oraz nagradzane 5% warnem...

 

 

Nagrody:

 

Użytkownik z Pierwszym miejscem zdobywa nagrode "Gold Member", oraz usunięcie 10% warnów.

Praca z miejscem drugim jest nagradzana usunięciem 10% warna.

Praca z miejscem trzecim jest nagradzana usunięciem 5% warna.

 

 

Prace oceniane są przez:

 

- TheMorteMaster

- Oban19

- SylverWolf

 

 

 

Co daje Gold Member?

 

goldd.gif

 

 

 

 

 

Termin oddawania prac to 7 grudzień.

 

 

Informacje Dodatkowe

 

Zachęcamy do brania udziału w konkursie.

Ten konkurs to okazja zbicia warnów, oraz zdobycie znakomitej rangi gold member.

Piszemy tylko posty z pracami, lub gdy zauważymy plagiat. Inne posty będą usuwane.

Jeżeli chcesz zadać dodatkowe pytania, pisz do jednego z jury.

 

 

 

 

 

Życzymy powodzenia. Ekipa MPCForum.

Opublikowano

World of tanks świat czołgów i zabawy,

Tu spotkać można e-100 i i traktora,

Zaczynamy od zera wbijamy się na szczyt,

Gdy dojdziemy do 5tieru z radości nas podrzuca,

Wydajemy na to kupe szmalu,

Aby mieć typa i lówe,

Zbieramy doświadczenie w grze jak i w prawdziwym świecie,

Jest 5 rodzaji czołgów a lubimy tylko 1,

Szukamy promo codów aby nie wydawać kasy,

Gdy mieliśmy 3k wszyscy byli podniecenie,

Że kupili sobie premium,

A po premium czołg,

A po czołgu drugi,

A za 1miech płaczemy,że to już jest koniec.

 

Takie słabe coś xD

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...