Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

prosze o pomoc zrobiłem nowy server polski ale mam mały problem


kadabra99

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Okej to zaczynam mam taki problem ze niemoge sie zalogowac i gracze ser tez i pisze sprubuj za 5 minut albo wloguje sie juz przechodzi do okna postaci i raptownie crash jesli ktoś wie oco ztym chodzi prosze pisac na numer gg 513831 albo dodac komenarz ale wolalbym jak ktos wie zeby napisał na gg jestem caly czas praktycznie na gg zgory dziekuje za pomoc sory za bledy ale mam rozjasniona grafike chwilowo niemoge tego zmienic Weś ktoś pomóż z tym ser bedzie na dedyku jak to ogarniem wiec prosze o pomoc ser bedzie mial fajne raty wsumie juz mam tylko wlasnie trzeba to ogarnać

Opublikowano

@UP2

Konkurencja mnie nie boli bo i tak wiem że jeżeli jego server powstanie upadnie .

Już to pisałem w Diabolino ale szły hejty to macie płaczcie o silki.

Jeżeli nie umiesz pomóc to po co się wypowiadasz?

Ja mam się przeprosić z słownikiem nie rozumiesz moich postów?

Napisał Paweł lat 16

@UP

Jakiego używasz clienta oryginalnego VSRO?

W którym momencie go wywala dokładnie.

TIOiE.jpg

Opublikowano

ja robie na Servolution ja nie chce robic konkurencji tobie ^^ jak bys mogl skontaktuj sie ze mna na gadu gadu dziekuje

 

a wywala dokladnie w takim momencie jak pokaze sie postac nadusi start i crasch

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...