Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PROBLEM]Pierscien teleportacji całkowicie nie dziala.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema, chcialem dodac opcje teleportacji pierscienia lecz po dodaniu questu na server po kliknieciu nic sie nie dzieje. Czy da sie cos z tym zrobic i czy to quest jest przyczyna problemu ?

Opublikowano

Masz mój pierścień teleportacji (edit by me) posiada polskie znaki ą ę etc.

 

http://www.multiupload.com/G1L9NMMKAF

Opublikowano

jezeli Ci nie dziala wejdz w germany/quest/object i poszukaj folderu 80009 i tam wklej ten quest.

Więcej straci ten co to wszystko liczy...

Wigilia 24 Grudnia 2011 ROK SϒS™ Obchodzi 14 Wigilię w Swoim Życiu..

Życzę wszystkim wesołych,pogodnych świąt ,tym czasem ja kończę zabawę w forumowanie i idę

z D&G'em polować na łanie =)

Opublikowano

Ten quest ma gdzieś błąd, bo mi też nie działał, edytowałem go sam i naprawiłem, a co do błędu to dokładnie nie wiem gdzie leży.

 

Skoro quest nie działa poprawnie to mu nic nie da, że wklei go do object/80009

 

Wyżej dałem ci spolszczony quest edytuj po swojemu i będzie git (quest działa na 101%)

Opublikowano

Wgralem ./qc i nadal nie dziala, wczoraj na test wywalilem folder chat z 80009(teraz jest znowu wgrany) i nadal nie dziala, czy ktos zna rozwiazanie ?

Wgralem Twoj quest, bez zadnych modyfikacji.

Opublikowano

Hmm.. Nie działa ci ten mój quest ?

 

Poprawnie go wgrałeś ?

 

cd /usr/home/game/share/locale/germany/quest

cd /usr/serverfiles/game/share/locale/germany/quest

./qc move_ring.quest

 

Ścieżka jest różna, ja ci podałem badara i mcnc / sherera

Opublikowano

No, Ok

 

Sprawdziłeś w /object/80009 ?

 

Pamiętaj jak wejdziesz do 80009/use <-- chyba use, to weź odśwież !!!

 

Ja pobrałem ten quest, wrzuciłem do ftp i działa !!! <-- nie wiem czemu ci nie działa, też mam pliki mc nc c . pl

Opublikowano

Przecież napisałem Ci, że mam ten quest, który zamieściłem wyżej

 

On musi działać !!!

 

No, ale skoro chcesz object to zaraz Ci upnę

 

Tylko, że ja mam w nim dodany loch pająków v3 / 4 =)

 

http://www.multiupload.com/Q0TIXP9TNQ

 

Proszę ; >

Opublikowano

Rozwiązałem sam problem, wgralem cale germany od nowa, i do pliku /object/80009 tego questa(AbillMara) i taka sama teraz wkleilem do move_ring.quest w /usr/home/game/share/locale/germany/quest

 

Działa wszystko, mozna zamknąć

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...