Skocz do zawartości

[Problem] Hack D3D

xxBarcAxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Może od razu przejdę do rzeczy, mam problem z hackiem, a mianowicie zmieniłem na bazę CyberRazzera, ale kiedy już wszystko zrobiłem, wyskakuje mi błąd podczas kompilowania cheata, a oto on:

1>C:\Program Files\MSBuild\Microsoft.Cpp\v4.0\Microsoft.CppBuild.targets(990,5): warning MSB8012: TargetPath(C:\Users\Kubuś\Desktop\Test\baza D3D\Nowy folder111\.\Release\CyberRazzer Privat.dll) does not match the Linker's OutputFile property value (C:\Users\Kubuś\Desktop\Test\baza D3D\Nowy folder111\Release\EH1337.dll). This may cause your project to build incorrectly. To correct this, please make sure that $(OutDir), $(TargetName) and $(TargetExt) property values match the value specified in %(Link.OutputFile).
1>C:\Program Files\MSBuild\Microsoft.Cpp\v4.0\Microsoft.CppBuild.targets(992,5): warning MSB8012: TargetName(CyberRazzer Privat) does not match the Linker's OutputFile property value (EH1337). This may cause your project to build incorrectly. To correct this, please make sure that $(OutDir), $(TargetName) and $(TargetExt) property values match the value specified in %(Link.OutputFile).

Jednakże nie utworzył mi się żaden plik CyberRazzer Privat.dll, lecz masa pików, a jedyny plik dll jaki mam w tym folderze to EH1337.dll, odpalam go normalnie, jak zwykłego hacka, warrock odpala się poprawie, cheata normalnie widzę, jednak jak się załaduje ten "pasek" na dole, widzę tylko czarny ekran, mogę normalnie chodzić kursorem, muzyka gra w tle, lecz nawet odczekałem 30min, i tak się nic nie stało...

Proszę o sensowne odpowiedzi, za pomoc wynagradzam limitem "Lajków"

:)

Pozdrawiam...

Huehue

:)

1753048381.png

Jeśli widzisz cheat'a a po załadowani się paska już go nie ma i jest czarny ekran to znaczy że detour jest zwalony... I tyle Pobaw się nimi usuń jakiś coś w tym stylu

@edi. Albo HHOOKKK

Masz pytanie? A może jakiś problem? Pisz śmiało na adres: [email protected] odpowiadam zanim zdążysz wysłać email ;)

d3ff9b9a57cb9717a69d7ff7e93e3eb8.jpg

O co chodzi z tym programowaniem? Gdy programujesz, uczysz najprawdopodobniej najgłupszą rzecz na świecie, czyli komputer, jak ma coś zrobić.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum [Problem] Hack D3D   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...